20 лютого 2024 р. 17:59
Суд зобов'язав підприємство на Миколаївщині привести до ладу укриття
562
(Фото ілюстративне: nv. ua)
На Миколаївщині за позовом прокуратури судом зобов'язано підприємство привести у відповідність протирадіаційне укриття на території Очаківської громади
Про це повідомили в пресслужбі Миколаївської обласної прокуратури.
У дописі відомства йдеться про те, що рішенням Миколаївського окружного адміністративного суду задоволено позов Миколаївської окружної прокуратури в інтересах держави в особі Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Миколаївській області до власника протирадіаційного укриття, що розташоване в місті Очаків, про зобов'язання вжити заходів щодо приведення укриття в належний технічний стан та готовність до захисту населення.
Зазначається, що під час вивчення стану збереження споруд цивільного захисту населення та повноти вжитих уповноваженими органами держави заходів з метою забезпечення їх утримання в придатному для використання стані, установлено, що протирадіаційне укриття, яке розраховане на близько 200 осіб, перебуває в неналежному стані, що виключає можливість його експлуатації за призначенням, однак власник приміщення заходів до його ремонту не вживає.
"Ураховуючи актуальність збереження фонду захисних споруд, з огляду на триваючий воєнний стан в Україні внаслідок російської агресії та щоденне потерпання Очаківської громади від ворожих обстрілів, а також неповноту заходів, вжитих власником укриття для його ремонту та відновлення, прокурор звернувся до суду з відповідним позовом. Примусове виконання рішення суду сприятиме як підвищенню ефективності цивільного захисту населення міста Очакова, так і стане превентивним фактором для інших недбайливих балансоутримувачів таких споруд", - йдеться у дописі пресслужби.
Раніше повідомлялось про те, що на Миколаївщині за втручання прокуратури органу місцевого самоврядування доведеться забезпечити належний стан укриття для населення.
Також йшлося про те, що у Вознесенську в рамках Цільової програми цивільного захисту територіальної громади на 2023-2027 роки на утримання та приведення у належний стан захисних споруд в поточному році передбачено фінансування в розмірі понад 43,4 млн гривень (більш як 33,6 млн з міського бюджету та 9,8 млн державної субвенції).
26 липня 2024 р. 18:29
Депутатка з Херсонщини очолила відділ освіти в окупантів26 липня 2024 р. 16:27
Після ударів ЗСУ по об'єктах в Криму виявили нову хвилю втечі родин російських посадовців26 липня 2024 р. 15:58
У Миколаєві представили новий документальний фільм про хроніки війни26 липня 2024 р. 13:57
Жителька Херсонщини стала заступницею окупаційного міністра26 липня 2024 р. 10:58
Оновлено! Гучно в Криму: ЗСУ підтвердили удар по аеродрому "Саки"26 липня 2024 р. 09:24
Трьом командирам незаконного збройного формування з Криму загрожують тюремні строки26 липня 2024 р. 08:23
Чергові російські обстріли Херсонської громади: є загиблий та поранені цивільні25 липня 2024 р. 16:57
Жителька Херсонщини пішла робити кар'єру гауляйтерки до окупантів25 липня 2024 р. 14:58
Після ураження кримського порома військові кораблі окупантів вийшли з Азовського моря25 липня 2024 р. 13:56
Двоє жителів Херсонщини пішли робити політичну кар'єру в окупантів25 липня 2024 р. 13:28
У Румунії навпроти Ізмаїла знайшли ймовірні уламки "шахеда"25 липня 2024 р. 12:28
Оновлено! В Херсоні окупанти атакували рятувальників та правоохоронців25 липня 2024 р. 12:15
У Миколаєві повідомили про замінування університету кораблебудування25 липня 2024 р. 11:02
Засуджено росгвардійця, що віддавав накази катувати українців