08 грудня 2022 р. 08:30
У Снігурівці урочисто підняли український прапор
1662
(Фото: Ганна Замазєєва/Телеграм)
Голови Миколаївської облради Ганна Замазєєва разом із очільником Снігурівської міської військової адміністрації Іваном Кухтою, депутатами Миколаївської обласної ради, керівниками ТГ та громадськістю урочисто підняли прапор над звільненою Снігурівкою.
Про це написала сама очільниця у своєму Телеграм-каналі.
Не випадково обрали саме Снігурівку. Це, як регіональний символ незламності нашого регіону! 8 місяців мешканці Снігурівки потерпали від варварських дій російських окупантів. Але весь цей час вони зберігали віру та чекали… Перше, що зробили орки, коли захопили Снігурівку – зняли наш прапор та повісили свою ганчірку. Тікаючи з міста, вони просто знесли флагштоки на площі, але ми їх відновили і підняли наш символ незламності!, - уточнила голова Миколаївської облради.
Також, вона написала, що нагородами відмітили тих, хто брав участь у звільненні Снігурівки, сіл та селищ навколо. Окремо відзнаками нагородили представників місцевого самоврядування – голів ОТГ, які довели, що у будь-яких умовах залишаться з громадою та піклуватимуться про людей. З перших днів вторгнення рф вони залишалися на місцях, забезпечували життєдіяльність людей, які колись висловили їм свою довіру. Ризикуючи своїм життям та свободою, тримали стрій у своїх громадах.
Ганна зауважила, що неодноразово спілкувалася з представниками міжнародної спільноти у Конгресі Місцевих та регіональних Влад Ради Європи та чула слова захоплення з їхнього боку місцевим самоврядуванням в Україні – тими людьми, які вже майже рік доводять, що вони є взірцем самовідданості служінню людям.
Нагадаємо, що зараз, завдяки працівникам комунальних служб, у Снігурівці потрохи з’являється світло та вода. Тривають роботи з облаштування зруйнованих ділянок автомобільної дороги. Відновлено один із мостів через магістральний канал. Поновлюється робота Пенсійного фонду, снігурівчани почали отримувати пенсії. Запрацював місцевий гуманітарний штаб.
Раніше ми писали про те, що комунальники роз'яснили, як миколаївці будуть платити за тепло.
Читайте про те, як 16 миколаївських морпіхів повернулися з полону.
26 липня 2024 р. 18:29
Депутатка з Херсонщини очолила відділ освіти в окупантів26 липня 2024 р. 16:27
Після ударів ЗСУ по об'єктах в Криму виявили нову хвилю втечі родин російських посадовців26 липня 2024 р. 15:58
У Миколаєві представили новий документальний фільм про хроніки війни26 липня 2024 р. 13:57
Жителька Херсонщини стала заступницею окупаційного міністра26 липня 2024 р. 10:58
Оновлено! Гучно в Криму: ЗСУ підтвердили удар по аеродрому "Саки"26 липня 2024 р. 09:24
Трьом командирам незаконного збройного формування з Криму загрожують тюремні строки26 липня 2024 р. 08:23
Чергові російські обстріли Херсонської громади: є загиблий та поранені цивільні25 липня 2024 р. 16:57
Жителька Херсонщини пішла робити кар'єру гауляйтерки до окупантів25 липня 2024 р. 14:58
Після ураження кримського порома військові кораблі окупантів вийшли з Азовського моря25 липня 2024 р. 13:56
Двоє жителів Херсонщини пішли робити політичну кар'єру в окупантів25 липня 2024 р. 13:28
У Румунії навпроти Ізмаїла знайшли ймовірні уламки "шахеда"25 липня 2024 р. 12:28
Оновлено! В Херсоні окупанти атакували рятувальників та правоохоронців25 липня 2024 р. 12:15
У Миколаєві повідомили про замінування університету кораблебудування25 липня 2024 р. 11:02
Засуджено росгвардійця, що віддавав накази катувати українців