Спортсмен з Миколаєва виборов другу золоту медаль Паралімпіади-2024

580

Український легкоатлет з Миколаєва Ігор Цвєтов здобув "золото" з бігу на 200 метрів. Це вже друга золота нагорода спортсмена на Паралімпійських іграх-2024 у Парижі.

Про це повідомили у Миколаївській міській раді.

У змагальний день суботи, 7 вересня, легкоатлет стартував у другій дисципліні на Паралімпіаді-2024 — забігу на 200 метрів. У фіналі Цвєтов випередив суперників із нейтральної команди. Ігор фінішував з часом 23.19 секунд, що стало його найкращим результатом сезону.

3 вересня Ігор Цвєтов здобув золото у бігу на 100 м, випередивши росіян Артема Калашяна та Дмитра Сафронова. Спортсмен не став з ними фотографуватися на п'єдесталі. Таким чином він показав своє зневажливе ставлення до представників рф.

Це вже третя Паралімпіада у кар’єрі Цвєтова, де він продовжує демонструвати високі результати після своїх попередніх перемог на Ріо-2016.

Варто зазначити, що для Миколаївщини це не перші медалі на Парадімпійських іграх -2024.

Раніше тенісистка Ірина Шинкарьова з Вознесенська Миколаївської області завоювала бронзову медаль  у Парижі.

На цьогорічних Паралімпійських іграх Миколаївську область представляють дев'ять спортсменів, які змагаються у чотирьох дисциплінах: пара плавання, фехтування на візках, пара легка атлетика та настільний теніс.

Протягом другого кварталу року спортсмени взяли участь у 96 відрядження на змагання різного рівня, що були профінансовані коштом обласного бюджету. 48 з них були присвячені чемпіонатам України в різних вікових категоріях, вісім – чемпіонатам  з неолімпійських видів спорту, а ще три – чемпіонатам серед ветеранів.

Також стало відомо, що у Миколаєві пройшло свято на честь Олімпійської чемпіонки України Ольги Харлан. Мер пообіцяв зробити її почесною громадянкою міста.