27 жовтня 2024 р. 20:58

Миколаївська спортсменка здобула титул чемпіонки Європи з важкої атлетики

587

Спортсменка з Миколаєва здобула титул Чемпіонки Європи з важкої атлетики. Загалом Україну на змаганнях представило 35 важкоатлетів.

Про це повідомила пресслужба Миколаївської обласної державної адміністрації.

З 26 жовтня по 3 листопада у Рашині (Польща) проходить чемпіонат Європи з важкої атлетики серед юніорів до 20 років та молоді до 23-х років.

Збірну України на континентальному форумі представляє 35 важкоатлетів.

У ваговій категорії 49 кілограмів миколаївська спортсменка Руслана Кузікова завоювала титул чемпіонки Європи серед молоді до 23-х років.

Ривок - 72 кілограми (2 місце), поштовх - 90 кілограмів (2 місце), сума двоборства - 162 кілограми (1 місце).

Також дев’ять спортсменів з Миколаєва готуються до Дефлімпійських ігор у 2025 році, які будуть проходити у Токіо. Два борці з Миколаєва - Антипенко Віктор та Андрій Косов, стали чемпіонами України, і за планами вони також будуть представляти Україну у Токіо.

Проходить підготовка і до другого сезону Всеукраїнських шкільних ліг "Пліч-о-пліч". У цьому році добавились ще два види спорту до п’яти. Це - баскетбол, волейбол, гандбол, футзал, регбі-5, спортивне орієнтування та чирлідинг. Команди будуть змішані.

Нещодавно фрідайверка Катерина Садурська, яка народилася у Миколаєві та тренується в Харкові, завоювала золоту медаль на змаганнях у Греції, а також встановила нові національні та світові рекорди.

А шабля Ольги Харлан перетворилася на 16 турелей "ШаБля". Завдяки аукціону вдалося зібрати 11 679 254 грн, за які придбали 16 турелей "Шабля" для українських військових з 5-ї окремої штурмової бригади, 25-ї повітрянодесантної бригади та 57-го окремого мотопіхотного батальйону. Тепер вони мають бойових роботів для виконання завдань.