11 грудня 2021 р. 13:37

Одеські лучники завоювали три золоті медалі на всеукраїнських змаганнях

Одеські спортсмени завоювали п'ять медалей, з яких три золоті, на всеукраїнських змаганнях зі стрільби з лука.

Про це повідомила пресслужба відділення НОК України в Одеській області.

Змагання відбулися серед кадетів пам’яті заслуженого тренера України Валентина Морозова, який відбувся в Харкові.

За даними НОК, одесити перемогли в обох командних турнірах у віковій категорії «2007 р. н. і молодші», ще три медалі (по 1 золотій, срібній і бронзовій) були завойовані в особистих турнірах, в цій же віковій категорії.

Серед дівчат переможницею стала команда у складі Аліни Мороз, Наталії Пастернак і Варвари Беспалої.

В командному турнірі серед молодших кадетів золоті медалі завоювали Ярослав Мельник, Ігор Проценко і Ніколай Іордакі.

Harkov 01

В особистих турнірах нагороди отримали Ігор Проценко, Наталія Пастернак та Аліна Мороз.

Нагадаємо, вихованці одеської комплексно дитячо-юнацької спортивної школи №13 завоювали три золоті медалі всеукраїнських змагань з фехтування на шаблях у рамках «Ліги Миронюка», які відбулися 1-2 грудня у Вишневому Київської області.

Нагадаємо, одеська депутатка стала призеркою на чемпіонаті Європи з шахів. Тоді чоловіча збірна України з шахів виграла командний чемпіонат Європи, який відбувався у Словенії, а жіноча збірна розділила третє та четверте місце.

21 листопада спортсменка з Одещини Аніта Серьогіна вперше завоювала срібну медаль чемпіонату світу з карате.

10 жовтня, у Львові було розіграно перший в історії держави Кубок України з регбі-15 серед жіночих команд. Де одеситки вибороли перший в історії України Кубок з регбі-15 серед жінок.