05 серпня 2021 р. 15:33

Одеська спортсменка здобула срібну медаль на Олімпіаді в Токіо

Одеситка Анжеліка Терлюга поступилася у фіналі олімпійського турніру з карате у ваговій категорії до 55 кг болгарці Івет Горановій з рахунком 1: 5, повідомило видання "Трибуна".

Двобій з самого початку складався не на користь українки. Наша спортсменка пропустила перший удар, намагалася активно атакувати, але пропускала удари на контратаках. Підсумок - срібна медаль для Анжеліки.

От як одеситка йшла до фіналу Олімпіади,

Анжеліка Терлюга посіла в своїй групі перше місце: виграла перший бій у єгиптянки Радвіл Саєд, другий звела внічию з Молдір Жангбирбай з Казахстану. Третій - проти Беттіни Планк з Австрії - також закінчився внічию, а у вирішальному бою Анжеліка перемогла японку Міхо Міяхара.

Півфінальний бій проти представниці Тайбея Вен Цзу-Юн вийшов для українки дуже складним. Вона лідирувала практично весь поєдинок, рахунок був 4: 1, але за секунду до кінця пропустила удар в голову, крім того, через третє попередження втратила перевагу першого удару. 4: 4 - і рішення щодо переможниці приймали судді. І вони все ж порахували, що українка була кращою за супротивницю.

Нагадаємо, Жан Беленюк приніс Україні поки що єдине "золото" Ігр в Токіо.

В той же день інший український борець греко-римського стилю Пярвіз Насібов приніс Україні срібну нагороду в категорії до 67 кг. Також вперше в історії українські спортсменки стали призерками Олімпійських Ігор в артистичному плаванні - Марта Федіна й Анастасія Савчук вибороли "бронзу".

Нагадаємо, український плавець Михайло Романчук посів друге місце у фіналі 1500-метрівки вільним стилем, повідомив НОК України. Це було перше "срібло" України на Токійській Олімпіаді.

Уродженка Одеси тенісистка Еліна Світоліна провела поєдинок за бронзову медаль на Олімпійських іграх в Токіо. Її суперницею стала представниця Казахстану Єлєна Рибакіна. Рахунок зустрічі 2-1 (1-6; 7-6; 6-4) на користь українки.