29 серпня 2021 р. 10:59

Одесит виборов "золото" на Паралімпійських іграх

Представник Одеської області Роман Полянський приніс нашій збірній золоту медаль Паралімпійських ігор в Токіо, повідомило видання "Трибуна".

Дистанцію у 2000 метрів в класі PR1 наш весляр подолав за 9,48.78 хвилини. Таким чином, Роман став першим в історії України дворазовим паралімпійським чемпіоном в академічному веслуванні. Першу нагороду найвищої проби одесит здобув на Іграх у Ріо-де-Жанейро у 2016 році.

Весляр приніс Україні вже десяте золото на Токійській Паралімпіаді.

Фінал:
1. Роман Полянський (Україна) - 9,48.78 хвилин
2. Ерік Хорри (Австралія) - 10,00.82
3. Рене Кампос Перейра (Бразилія) - 10,03.54.

Нагадаємо, в Токіо завершилися змагання Ігор ХХХІІ Олімпіади, які тривали на спортивних аренах з 23 липня по 8 серпня.

Україна завоювала увійшла у двадцятку кращих серед 206 країн-учасниць за загальною кількістю здобутих нагород. Про це повідомив вебпортал Національного олімпійського комітету України

В столиці Японії за нагороди боролися 153 наших спортсмена. Україна виборола 19 олімпійських медалей - 1 золоту, 6 срібних та 12 бронзових. А 23 українця зупинились в кроці від п'єдесталу, посівши 4-6 місця у фінальних змаганнях.

Також зазначимо, що в Олімпійських іграх у Токіо взяли участь семеро спортсменів з Одещини. Каратистка з Одеси Анжеліка Терлюга здобула "срібло". Еліна Світоліна, яка принесла Україні першу в історії олімпійську нагороду у жіночому тенісі, народилася в Одесі.