29 лютого 2024 р. 14:23
В одній з громад на Херсонщині встановили нову водонапірну башту
676
(Фото: Херсонська ОВА)
Нову водонапірну башту встановили у селі Борозенське на Херсонщині.
Про це повідомили в пресслужбі Херсонської ОВА.
У дописі відомства йдеться про те, що водогони мережі населеного пункту були пошкоджені окупантами. Через пошкодження місцеві жителі зіштовхнулися з проблемою браку питної води.
Завдяки благодійникам люди тепер матимуть стале водопостачання. За їх підтримки це питання нарешті вдалося вирішити. Встановлення башти стало можливим завдяки БФ "Карітас".
Фото: Херсонська ОВА
Раніше повідомлялось про те, що Борозенська громада на Херсонщині отримала спеціальне обладнання для забезпечення жителів водою. Для ремонту пошкоджених водогонів було необхідне спеціалізоване водопровідне обладнання. Тож, завдяки підтримці Товариства Червоного Хреста України до комунального підприємства громади надійшла технічна допомога. Це необхідні витратні матеріальні та обладнання для надання послуг із водопостачання. Насамперед комунальники разом з волонтерами встановили отриманий свердловинний насос у селі Нова Кубань.
Також йшлося про те, що у громадах Херсонщини триває відновлення водопостачання. Так, водогінні мережі населених пунктів Білозерської громади були пошкоджені внаслідок ворожих обстрілів. Тому вони потребують технічного переоснащення. Допомогу тут надала ГО "Південна стратегія розвитку". Завдяки співпраці з благодійниками вдалося отримати необхідну технічну допомогу. Чотири комунальних підприємства з водопостачання громади отримали пластикові труби, набори хомутів, муфт, засувок та насосів для виконання ремонтних робіт і заміни застарілого обладнання.
Також у Старосіллі водогін був пошкоджений обстрілами армії рф. 6 вересня село отримало півтора кілометра труб та монтажні елементи. А до Білоусового надійшли будівельні матеріали, які дозволять полагодити водопровідну мережу. Цінний вантаж отримала і Мала Шестерня. Тут встановлять стаціонарний пункт розливу води. Додатково надійшли і будматеріали.
26 липня 2024 р. 22:28
У Миколаєві погасили присвячену медикам поштову марку "Янголи війни"26 липня 2024 р. 15:01
Одну з найвідоміших будівель Бернардацції в центрі Одеси повернули державі26 липня 2024 р. 12:26
На Херсонщині пройшло виїзне засідання Уряду26 липня 2024 р. 11:52
На Одещині люди перекрили дорогу після смертельної ДТП26 липня 2024 р. 11:28
Укренерго підтвердило поломку на Південноукраїнській АЕС, а Міненерго назвало це маніпуляцією25 липня 2024 р. 18:29
Черговий гість від Кабміну перевірив на Херсонщині гуманітарні центри та соціальний захист населення25 липня 2024 р. 16:32
На Південноукраїнській АЕС призначили нового генерального директора25 липня 2024 р. 15:29
Міністерський десант на Херсонщину: заступник міністра перевірив хід підготовки до зими25 липня 2024 р. 11:15
Стало відомо, скільки працівників забронювали через "Дію" на Одещині25 липня 2024 р. 10:22
На Одещині через спеку побільшало отруйних павуків24 липня 2024 р. 20:28
На закупівлі дизельних генераторів для Миколаївщини викрили змову: що відомо про фірми24 липня 2024 р. 18:19
Українським чоловікам поновили можливість оформляти паспорти за кордоном24 липня 2024 р. 17:59
Міністр ознайомився з будівництвом захисних споруд на енергооб'єктах в Херсоні24 липня 2024 р. 16:45
Перестановки в прикордонному загоні на Одещині: новим керівником став бойовий полковник