Школярі з Одеси розробляють водні дрони

(Фото: Одеська міська рада)

В Одесі відбувся конкурс-виставка науково-технічної творчості молоді Science Skills Booster SUITT - 2024.

У заході взяли участь команди учнів загальноосвітніх шкіл Одеси та студентів ДУІТЗ, які представили свої винахідницькі та раціоналізаторські проєкти, повідомили в Одеській міській раді.

У змаганнях брали участь команди двох вікових категорій: від 10 до 14 років та від 15 до 17 років. Учасники змагалися у двох номінаціях: "Виставка" (наукових, дослідницьких робіт, стартапів, розробок, прототипів) та "Конкурс" (винахідницьких і раціоналізаторських проєктів, пропозицій, презентацій результатів науково-технічної творчості). Додатково поза конкурсом було представлено номінацію "Створення проєкту дизайну логотипу конкурсу Science Skills Booster SUITT – 2024".

(Фото: Одеська мерія)

Конкурсанти отримали можливість реалізувати свої проєкти на базі навчально-наукових лабораторій ДУІТЗ. За рішенням журі були визначені переможці конкурсу.

Гран-прі та премію наглядової ради ДУІТЗ отримала команда Одеської гімназії №58 з проєктом водних дронів "Наутилус".

І місце у віковій категорії від 10 до 14 років здобув Андрій Кіт, учень Одеського ліцею №94, з проєктом "КоТи".

(Переможець Андрій Кіт Фото: Одеська мерія)

І місце у віковій категорії від 15 до 17 років посів Родіон Месячников, вихованець гуртка "Основи програмування" Одеського палацу дитячої та юнацької творчості "Біла акація", з розробкою "Телеграм-бот для гуртка "Робототехніка та програмування".

(Преможець Родіон Месячников/ Фото: Одеська міська рада)

Переможці отримали грамоти та грошові премії. Інші учасники, зокрема учні та вихованці Одеських ліцеїв №№ 10, 12, 49, 62, 67 та Станції юних техніків "Сігма", були нагороджені сертифікатами.

Нещодавно в Україні обрали переможців щорічного конкурсу дитячих малюнків на космічну тематику Noosphere Space Art Challenge.

15-річна Софія Карпова з Березівки Одеської області посіла третє місце у категорії "Переможці 13-17 років".