24 червня 2022 р. 18:31
Допомога під час бойових дій: в Татарбунарах відбулися тренінги з тактичної медицини
1469
Громадська організація «Регіональний аналітичний центр» спільно з Державною службою з надзвичайних ситуацій в Татарбунарах та Громадським центром правосуддя провели навчальний тренінг з тактичної медицини для спеціалістів Татарбунарської міської ради.
Важливо, що структура заняття складалася з мінімуму теорії та великої кількості практичних порад, які можуть врятувати життя.
Учасники дізнались, як правильно накладати шину, як розпізнати різні види кровотеч та, залежно від того, правильно зупинити кров за короткий проміжок часу. Навчились користуватись турнікетом, робити штучне дихання та виносити поранених під час активних бойових дій.
"Знати елементарні правила та дії має кожен, оскільки нам відомо, де ми можемо опинитись. І ці дії допоможуть врятувати життя та бути корисними не лише під час воєнного стану, а і при будь-яких ситуаціях, до прикладу дорожньо-транспортних пригод, де часто є потерпілі. Важливо не розгубитись та не нашкодити постраждалим, а по можливості врятувати життя", – зазначив тренер та досвідчений рятувальник Віталій Мукієнко.
"Дуже важливо такі заходи зробити систематичними та навчити якомога більше людей, щоб знання закріпились, адже в критичній ситуації можна просто розгубитись та все забути, що побачив під час навчання. А от періодичність дасть змогу довести такі навички до автоматизму", – поділилась враженнями одна з учасниць навчання.
Кожний тренінг проходить в інтерактивній формі, де всі учасники можуть спробувати себе в ролі рятувальника або потерпілої сторони.
Це вже четвертий захід для дітей та дорослих щодо фізичної безпеки під час війни, і зацікавленість до подібних тренувань з кожним днем тільки збільшується.
Навчання відбулось в рамках проєкту «Соціальна згуртованість та підтримка внутрішньо переміщених осіб та інших незахищених верств населення, які перебувають у громадах півдня Одеської області» реалізується громадською організацією «Регіональний аналітичний центр» в партнерстві з Сафянівською територіальною громадою за підтримки Громадянської служби миру ForumZFD.
26 липня 2024 р. 22:28
У Миколаєві погасили присвячену медикам поштову марку "Янголи війни"26 липня 2024 р. 15:01
Одну з найвідоміших будівель Бернардацції в центрі Одеси повернули державі26 липня 2024 р. 12:26
На Херсонщині пройшло виїзне засідання Уряду26 липня 2024 р. 11:52
На Одещині люди перекрили дорогу після смертельної ДТП26 липня 2024 р. 11:28
Укренерго підтвердило поломку на Південноукраїнській АЕС, а Міненерго назвало це маніпуляцією25 липня 2024 р. 18:29
Черговий гість від Кабміну перевірив на Херсонщині гуманітарні центри та соціальний захист населення25 липня 2024 р. 16:32
На Південноукраїнській АЕС призначили нового генерального директора25 липня 2024 р. 15:29
Міністерський десант на Херсонщину: заступник міністра перевірив хід підготовки до зими25 липня 2024 р. 11:15
Стало відомо, скільки працівників забронювали через "Дію" на Одещині25 липня 2024 р. 10:22
На Одещині через спеку побільшало отруйних павуків24 липня 2024 р. 20:28
На закупівлі дизельних генераторів для Миколаївщини викрили змову: що відомо про фірми24 липня 2024 р. 18:19
Українським чоловікам поновили можливість оформляти паспорти за кордоном24 липня 2024 р. 17:59
Міністр ознайомився з будівництвом захисних споруд на енергооб'єктах в Херсоні24 липня 2024 р. 16:45
Перестановки в прикордонному загоні на Одещині: новим керівником став бойовий полковник