29 серпня 2022 р. 19:34
До холодів на Одещину переселяться 40 тисяч мешканців Миколаївщини
1262
(Фото: Одеська обласна адміністрація)
Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій та Одеська обласна військова державна адміністрація очікують переселення 40 тисяч мешканців Миколаївщини на територію Одеської області ще до настання холодів.
Про це стало відомо під час селекторної наради керівництва ОВА та міністерки Ірини Верещук з головами територіальних громад, що відбулася в Одесі 29 серпня.
Міністерка зазначила, що ці люди зараз живуть у районах зі зруйнованими системами комунікацій, тож вони потребуватимуть підтримки.
Начальник Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко повідомив, що Одеська область однією з перших запровадила ініціативу комплексного збору та зручного пошуку інформації, створивши Портал допомоги внутрішньо переміщеним особам.
"За період з 24 лютого станом на сьогодні на облік як внутрішньо переміщені особи в органах соціального захисту та в громадах стали 102 тис. 724 особи, з них 31 тис. 374 дітей та 3 тис. 848 осіб з інвалідністю. Також оформило статус ВПО через електронний портал Дія - 33 тис. 970 осіб. Найбільша кількість переселенців розміщується на території Ізмаїльського та Болградського районів, а також в Одесі. Перенасиченість на півдні регіону відбувається у зв’язку з тим, що ці райони є прикордонно-транзитною зоною і багато людей розміщуються там на короткостроковий термін для подальшого перетину кордону" - поінформував Максим Марченко.
Також в рамках візиту віцепрем’єр-міністр відвідала місце компактного проживання внутрішньо переміщених осіб, кібуц "Добрий самарянин" в селі Маяки де нині мешкає 30 внутрішньо переміщених осіб, в основному особи з інвалідністю та сім’ї з дітьми.
Ознайомилась з роботою Обласної комунальної установи "Обласний центр соціально-психологічної допомоги", де наразі перебуває 58 осіб, з яких 51 особа ВПО та 19 дітей.
Раніше повідомлялося, що на семи гектарах біля міста Біляївка, що в Одеській області, зведуть житло для вимушених переселенців із зони бойових дій, які через війну залишились без даху над головою.
Зазначимо, що найбільше переселенців, які обрали для свого перебування Одеську область, віддають перевагу Одеському району.
26 липня 2024 р. 22:28
У Миколаєві погасили присвячену медикам поштову марку "Янголи війни"26 липня 2024 р. 15:01
Одну з найвідоміших будівель Бернардацції в центрі Одеси повернули державі26 липня 2024 р. 12:26
На Херсонщині пройшло виїзне засідання Уряду26 липня 2024 р. 11:52
На Одещині люди перекрили дорогу після смертельної ДТП26 липня 2024 р. 11:28
Укренерго підтвердило поломку на Південноукраїнській АЕС, а Міненерго назвало це маніпуляцією25 липня 2024 р. 18:29
Черговий гість від Кабміну перевірив на Херсонщині гуманітарні центри та соціальний захист населення25 липня 2024 р. 16:32
На Південноукраїнській АЕС призначили нового генерального директора25 липня 2024 р. 15:29
Міністерський десант на Херсонщину: заступник міністра перевірив хід підготовки до зими25 липня 2024 р. 11:15
Стало відомо, скільки працівників забронювали через "Дію" на Одещині25 липня 2024 р. 10:22
На Одещині через спеку побільшало отруйних павуків24 липня 2024 р. 20:28
На закупівлі дизельних генераторів для Миколаївщини викрили змову: що відомо про фірми24 липня 2024 р. 18:19
Українським чоловікам поновили можливість оформляти паспорти за кордоном24 липня 2024 р. 17:59
Міністр ознайомився з будівництвом захисних споруд на енергооб'єктах в Херсоні24 липня 2024 р. 16:45
Перестановки в прикордонному загоні на Одещині: новим керівником став бойовий полковник