10 березня 2021 р. 22:26
Біля будівлі Одеської обласної ради створять «Сади пам’яті»
1348
Проєкт «Сади пам’яті» планують реалізувати у парку обласної ради. Про це стало відомо під час робочої наради у Одеській міській раді 10 березня.
Йдеться про комплексний благоустрій території.
«Разом з керівниками міської ради та облдержадміністрації координуємо дії, щоб найближчим часом реалізувати титульний проєкт «Сади пам’яті», присвячений воїнам Одеси та області, які загинули на сході країни, Героям Небесної Сотні, а також жертвам геноциду кримськотатарського народу», — пояснив голова обласної ради Григорій Діденко.
У парку також планують облаштувати дитячий майданчик та місця для відпочинку, нове озеленення та освітлення. Презентацію нового оформлення парку представив відомий одеський скульптор Михайло Рева.
Нагадаємо, Одеський скульптор Михайло Рева у лютому презентував нову концепцію меморіалу полеглим захисникам України, який планують встановити поруч з будівлею облдержадміністрації на проспекті Шевченка.
В листопаді 2019 року голова Одеської обласної адміністрації Максим Куций нагородив переможця конкурсу на пам'ятник Героям Небесної Сотні - скульптора Михайла Реву.
Нагадаємо також, що журі відкритого конкурсу на кращу проєктну пропозицію спорудження пам'ятника Героям Небесної Сотні в Одеській області вибрали кращий проєкт ще в серпні 2018 року.
У лідери вийшли три проєкти можливого майбутнього постаменту. Третє місце присуджено проєкту члена Національної спілки художників України Володимира Кореня. Друге місце зайняв проєкт співавторів Василя Мироненко, Миколи і Анастасії Худолей.
Переможцем обрали скульптурну композицію номер «212014» в співавторстві заслуженого художника України, скульптора Михайла Реви, архітекторів Федора Бойцова і Сергія Гуранчика.
В березні 2019 року виконком Одеської міськрадиповідомив про призначення управління капітального будівництва замовником з розробки проєктної документації та капітального ремонту елементів благоустрою міського скверу.
Йшлося про зелену зону в межах території проспекту Гагаріна, вулиці Канатній і адміністративної будівлі за адресою: просп. Шевченко, 4. Фактично це частина скверу біля будівель Одеської обласної ради і обласної державної адміністрації.
У вересні 2016 року депутати Одеської міської ради вирішили назвати зелену зону з тильного боку облдержадміністрації на проспекті Шевченка імені Героїв Небесної сотні. Там же планується встановити меморіал воїнам АТО. Меморіал буде розташовуватися з тильного боку адміністративної будівлі Одеської обласної ради та ОДА за адресою з боку вул. Канатній (на території скверу).
26 липня 2024 р. 22:28
У Миколаєві погасили присвячену медикам поштову марку "Янголи війни"26 липня 2024 р. 15:01
Одну з найвідоміших будівель Бернардацції в центрі Одеси повернули державі26 липня 2024 р. 12:26
На Херсонщині пройшло виїзне засідання Уряду26 липня 2024 р. 11:52
На Одещині люди перекрили дорогу після смертельної ДТП26 липня 2024 р. 11:28
Укренерго підтвердило поломку на Південноукраїнській АЕС, а Міненерго назвало це маніпуляцією25 липня 2024 р. 18:29
Черговий гість від Кабміну перевірив на Херсонщині гуманітарні центри та соціальний захист населення25 липня 2024 р. 16:32
На Південноукраїнській АЕС призначили нового генерального директора25 липня 2024 р. 15:29
Міністерський десант на Херсонщину: заступник міністра перевірив хід підготовки до зими25 липня 2024 р. 11:15
Стало відомо, скільки працівників забронювали через "Дію" на Одещині25 липня 2024 р. 10:22
На Одещині через спеку побільшало отруйних павуків24 липня 2024 р. 20:28
На закупівлі дизельних генераторів для Миколаївщини викрили змову: що відомо про фірми24 липня 2024 р. 18:19
Українським чоловікам поновили можливість оформляти паспорти за кордоном24 липня 2024 р. 17:59
Міністр ознайомився з будівництвом захисних споруд на енергооб'єктах в Херсоні24 липня 2024 р. 16:45
Перестановки в прикордонному загоні на Одещині: новим керівником став бойовий полковник