03 березня 2021 р. 11:43
Суд відправив позивачів проти будівництва на території Міжрейсової бази моряків в першу інстанцію
548
П'ятий апеляційний адміністративний суд знов скасував рішення Окружного адміністративного суду щодо заборони будівництва на території Міжрейсової бази моряків, проте зазначив, що позивач може розпочати розгляд цієї справи у суді загальної юрисдикції.
Як пояснив ІзбірКому позивач - активіст Олег Михайлик, фактично його відправили у цій справі починати все з початку.
Проте, активіст та його адвокати планують оскаржити рішення апеляційного суду в касації. Олег Михайлик пояснив це тим, що розгляд справи в Приморському суді може продовжуватися кілька років, а забудовник за цей час може закінчити роботу та знищити зелені насадження на цій території.
"В Приморському чи в Київському судах ці справи будуть розглядатися роками, як наприклад, наш позов про зонінг, в який вже зміни планують вносити, а рішення все ще немає", - зазначив активіст на своїй сторінці у Facebook.
ВІДЕО: Олег Михайлик.
ВІДЕО: Одесса 2020
Нагадаємо, в березні 2020 року П'ятий апеляційний адміністративний суд вже скасовував рішення Одеського окружного адміністративного суду, який заборонив забудову площі близько 4 гектарів на Міжрейсовій базі моряків.
Ділянка, на якій знаходиться Міжрейсова база моряків, є прибережною територією. У 2006 році Одеська міська рада продала цю землю особі, яка передала цю ділянку на праві власності 26 фізичним особам, і в подальшому було ліквідовано. У 2011 Одеська національна юридична академія уклала з Фондом держмайна України договір оренди будівель і споруд міжрейсова бази моряків. Йшлося про семиповерховому і триповерховому житлових корпусах, двоповерховому лікувальному корпусі, адміністративному корпусі, будівлі клубу, будівлі їдальні і т. п. Загальна площа зданих в оренду споруд становила понад 20 тисяч квадратних метрів. 11 жовтня 2012 року орендар зніс одне з орендованих будівель - лікувальний корпус, і на звільненій таким чином ділянці почалося будівництво будівлі церковно-парафіяльної школи, яке триває досі.
26 липня 2024 р. 22:28
У Миколаєві погасили присвячену медикам поштову марку "Янголи війни"26 липня 2024 р. 15:01
Одну з найвідоміших будівель Бернардацції в центрі Одеси повернули державі26 липня 2024 р. 12:26
На Херсонщині пройшло виїзне засідання Уряду26 липня 2024 р. 11:52
На Одещині люди перекрили дорогу після смертельної ДТП26 липня 2024 р. 11:28
Укренерго підтвердило поломку на Південноукраїнській АЕС, а Міненерго назвало це маніпуляцією25 липня 2024 р. 18:29
Черговий гість від Кабміну перевірив на Херсонщині гуманітарні центри та соціальний захист населення25 липня 2024 р. 16:32
На Південноукраїнській АЕС призначили нового генерального директора25 липня 2024 р. 15:29
Міністерський десант на Херсонщину: заступник міністра перевірив хід підготовки до зими25 липня 2024 р. 11:15
Стало відомо, скільки працівників забронювали через "Дію" на Одещині25 липня 2024 р. 10:22
На Одещині через спеку побільшало отруйних павуків24 липня 2024 р. 20:28
На закупівлі дизельних генераторів для Миколаївщини викрили змову: що відомо про фірми24 липня 2024 р. 18:19
Українським чоловікам поновили можливість оформляти паспорти за кордоном24 липня 2024 р. 17:59
Міністр ознайомився з будівництвом захисних споруд на енергооб'єктах в Херсоні24 липня 2024 р. 16:45
Перестановки в прикордонному загоні на Одещині: новим керівником став бойовий полковник