24 грудня 2021 р. 11:27
Апеляційний суд підтримав штраф одеської міськДАБІ проти забудовника на Глушко
1133
П'ятий апеляційний адміністративний суд задовільнив скаргу Управління Державного архітектурно-будівельного контролю Одеської міської ради на рішення Одеського окружного адміністративного суду, який у серпні став на бік будівельної компанії, що зводить житловий комплекс на Глушко, 17а.
Про це повідомив начальник управління Олександр Авдєєв.
За його словами, таким чином апеляційний суд визнав законність штрафу у 180 тисяч 630 гривень, який ДАБІ наклала на ТОВ «ВЕСТТ».
"Ми аргументували свою позицію тим, що: 16-ти поверховий чотирьох секційний житловий будинок не є комплексом; його секції не є окремими об`єктами будівництва чи чергами; він налічує 744 квартири, у тому числі 424 – однокімнатні, 274 – двокімнатні, 46 – трикімнатних. В них постійно перебуває (проживає) більше 400 осіб, тому відноситься до класу наслідків СС3", - зазначив Олександр Авдєєв.
Нагадаємо, у лютому Верховний суд підтримав сторону одеського управління Державного архітектурно-будівельного контролю у справі про незаконне будівництво житлового комплексу на проспекті Академіка Глушка, 17а на місці дитячого садка.
Під час позапланової перевірки 27 вересня 2019 року встановлено, що генеральним проектувальником – ТОВ «ВЕСТТ» розроблена документація з порушеннями вимог та із заниженням класу наслідків об’єкту. З цим аргументом не погоджувався суд, який вважав, що позитивний висновок експертизи - достатня аргументація. Наказом Управління ДАБК анулювало дозвіл на виконання будівельних робіт.
В січні 2020 року Київський районний суд Одеси скасував арешт земельної ділянки по проспекту Академіка Глушка, 17-А в Одесі, зазначивши при цьому, що земельна ділянка підлягає експлуатації для благоустрою території та обслуговування адміністративних будівель, і там заборонені будь-які будівельні роботи.
Арешт в листопаді 2019 року суд наклав за клопотанням прокуратури.
Восени 2019 році жителі проспекту Глушко в Одесі кілька разів влаштовували акції протесту в районі будинку №15, виступаючи проти зведення багатоповерхового житлового комплексу на місці колишнього дитячого садка. Акції супроводжувалися перекриттям доріг. Під час одного з таких мітингів автомобіль Nissan під управлінням жінки-водія спочатку зменшив швидкість, а потім рушив вперед, наїхавши на людей. В результаті інциденту постраждали двоє: поліцейський, який охороняв громадський порядок, і одна з протестуючих.
В результаті поліція почала два кримінальні виробництва: про порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами і про блокування транспортних комунікацій, яке призвело до тяжких наслідків. Тобто до відповіді намір залучити і жінку-водія, і учасників акції.
26 липня 2024 р. 22:28
У Миколаєві погасили присвячену медикам поштову марку "Янголи війни"26 липня 2024 р. 15:01
Одну з найвідоміших будівель Бернардацції в центрі Одеси повернули державі26 липня 2024 р. 12:26
На Херсонщині пройшло виїзне засідання Уряду26 липня 2024 р. 11:52
На Одещині люди перекрили дорогу після смертельної ДТП26 липня 2024 р. 11:28
Укренерго підтвердило поломку на Південноукраїнській АЕС, а Міненерго назвало це маніпуляцією25 липня 2024 р. 18:29
Черговий гість від Кабміну перевірив на Херсонщині гуманітарні центри та соціальний захист населення25 липня 2024 р. 16:32
На Південноукраїнській АЕС призначили нового генерального директора25 липня 2024 р. 15:29
Міністерський десант на Херсонщину: заступник міністра перевірив хід підготовки до зими25 липня 2024 р. 11:15
Стало відомо, скільки працівників забронювали через "Дію" на Одещині25 липня 2024 р. 10:22
На Одещині через спеку побільшало отруйних павуків24 липня 2024 р. 20:28
На закупівлі дизельних генераторів для Миколаївщини викрили змову: що відомо про фірми24 липня 2024 р. 18:19
Українським чоловікам поновили можливість оформляти паспорти за кордоном24 липня 2024 р. 17:59
Міністр ознайомився з будівництвом захисних споруд на енергооб'єктах в Херсоні24 липня 2024 р. 16:45
Перестановки в прикордонному загоні на Одещині: новим керівником став бойовий полковник