20 серпня 2020 р. 22:11
Комісія облради визначила учасників ІІІ етапу конкурсу на громаду найкращого благоустрою
1322
Обласна конкурсна комісія з проведення обласного конкурсу «Сільські, селищні ради та об’єднані територіальні громади найкращого благоустрою» оголосило переможців второго етапу конкурсу, які перейдуть до ІІІ етапу.
Про це повідомили у пресслужбі Одеської обласної ради.
Так до участі у ІІІ етапі обласного конкурсу сільські ради у північній зоні – Піщанська, Лабушненська та Дубинівська Балтського, Кодимського та Савранського районів відповідно.
Від центральної зони – Стапанівська сільрада Роздільнянського району. Виборюватиме право на звання кращої сільради у південній зоні – Виноградівська сільська рада Арцизького району, Виноградівська сільрада Болградського району, Кам’янська сільрада Ізмаїльського району та Петрівська Перша сільська рада Тарутинського району.
Серед селищних рад області пройшли Сергіївська (м. Білгород-Дністровський), Новобілярська (Лиманський район) та Тарутинська (Тарутинський райони) селищні ради.
Серед сільських та селищних об’єднаних територіальних громад області за визначення номінанта «Кращий населений пункт» змагатимуться: Маразліївська сільська ОТГ – с. Олексіївка (Білгород-Дністровський район), Великомихайлівська селищна ОТГ – смт Велика Михайлівка та Великомихайлівська селищна ОТГ – с. Великоплоске (Великомихайлівський район), Іванівська селищна ОТГ – смт Іванівка та Коноплянська сільська ОТГ – с. Богунове (Іванівський район), Визирська сільська ОТГ – с. Визирка (Лиманський район), Любашівська селищна ОТГ – смт Любашівка (Любашівський район), Авангардівська селищна ОТГ – смт Авангард (Овідіопольський район) та Окнянська селищна ОТГ – смт Окни (Окнянський район).
Переможці визначатимуться конкурсною комісією на підставі поданих районними радами та об’єднаними територіальними громадами документів і результатами проведеного огляду територій по кожній з трьох зон Одеської області. За перше місце номінації передбачається диплом першого ступеня та грошовий приз у розмірі 300 тис. грн для соціально-економічного розвитку відповідної території, за друге місце – диплом другого ступеня та грошовий приз у розмірі 150 тис. грн для соціально-економічного розвитку відповідної території, за третє місце – диплом третього ступеня та грошовий приз у розмірі 100 тис. грн. для соціально-економічного розвитку відповідної території.
Нагадаємо, регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу сформував черговий рейтинг інституційної спроможності і сталого розвитку малих та середніх громад України. У рейтингу Центр представив 20 найкращих громад Одеської області станом на 1 липня цього року, а всього було оцінено 73 громади на Одещині та 1 тис. 540 - по Україні.
26 липня 2024 р. 22:28
У Миколаєві погасили присвячену медикам поштову марку "Янголи війни"26 липня 2024 р. 15:01
Одну з найвідоміших будівель Бернардацції в центрі Одеси повернули державі26 липня 2024 р. 12:26
На Херсонщині пройшло виїзне засідання Уряду26 липня 2024 р. 11:52
На Одещині люди перекрили дорогу після смертельної ДТП26 липня 2024 р. 11:28
Укренерго підтвердило поломку на Південноукраїнській АЕС, а Міненерго назвало це маніпуляцією25 липня 2024 р. 18:29
Черговий гість від Кабміну перевірив на Херсонщині гуманітарні центри та соціальний захист населення25 липня 2024 р. 16:32
На Південноукраїнській АЕС призначили нового генерального директора25 липня 2024 р. 15:29
Міністерський десант на Херсонщину: заступник міністра перевірив хід підготовки до зими25 липня 2024 р. 11:15
Стало відомо, скільки працівників забронювали через "Дію" на Одещині25 липня 2024 р. 10:22
На Одещині через спеку побільшало отруйних павуків24 липня 2024 р. 20:28
На закупівлі дизельних генераторів для Миколаївщини викрили змову: що відомо про фірми24 липня 2024 р. 18:19
Українським чоловікам поновили можливість оформляти паспорти за кордоном24 липня 2024 р. 17:59
Міністр ознайомився з будівництвом захисних споруд на енергооб'єктах в Херсоні24 липня 2024 р. 16:45
Перестановки в прикордонному загоні на Одещині: новим керівником став бойовий полковник