07 липня 2020 р. 08:55
Громадська організація почала реконструкцію дитячого садка у провулку Каркашадзе
1438
Громадська організація «Центр всебічного, фізичного і психологічного розвитку інвалідів і дітей-інвалідів «А-Б-в-г-Дейка»» розпочало реконструкцію дитячого садка в провулку Каркашадзе.
Про це повідомила депутат Одеської міської ради Ольга Квасницька.
«Реконструкція дитячого садка в провулку Каркашадзе почалася! Тільки не службами міста, а громадською організацією. «А-Б-В-Г-Дейка» - «поцупила» дитсадок з комунальної власності, підло, і з порушенням закону!», - написала депутат на сторінці в Facebook.
Головою «А-Б-В-Г-Дейка» є Ганна Мельникова-Малік, засновниками - вона ж, її чоловік Роман Малік і Ольга Малік. На сім'ю записано ще низку громадських організацій і будівельна компанія «Реал-Білдінг».
Нагадаємо, Земельная комісія Одеської міської ради в травні дала попередній старт оформленню за громадою міста ділянки в провулку Каркашадзе площею 0,26 га для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти.
На комісії тоді не пояснили, яка надалі доля чекає на цей заклад, але нагадаємо, що його ще в грудні 2019 року було здано в оренду.
Раніше депутат Одеської міської ради Ольга Квасницька запропонувала вирішити проблему з відновленням дитячого садка в провулку Каркашадзе, здавши його в концесію.
В квітні 2019 року двоповерхову будівлю покинутого дитячого садка в провулку Каркашадзе, 4, в черговий раз горіло. Тоді начальник управління капітального будівництва Одеської міськради Борис Панов заявив, що документацію по цьому саду і ще по п'яти об'єктах, які потребують капітального ремонту, направили в Міністерство з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України.
У листопаді 2018 року проектна організація ТОВ «Інвестбуд холдинг» розробила проектну документацію на ремонт дитячого садка в провулку Каркашадзе. Однак питання фінансування «застопорилося».
У липні 2017 виконком Одеської міської ради на засіданні вирішив передати комунальному підприємству «Міське капітальне будівництво» на баланс та закріпити за ним на праві господарського відання нежитлову будівлю колишнього дитячого садка в провулку Каркашадзе, 4.
Це приміщення за пільговою ціною - одна гривня на рік - з 2014 року, згідно рішення Одеської міської ради, орендувала організація «Взаємодопомога та захист». Пізніше, 22 липня 2016 року, тут сталася пожежа. що викликало чимало побоювань серед одеситів щодо того, що замість дитсадка на цій території виросте забудова.
26 липня 2024 р. 22:28
У Миколаєві погасили присвячену медикам поштову марку "Янголи війни"26 липня 2024 р. 15:01
Одну з найвідоміших будівель Бернардацції в центрі Одеси повернули державі26 липня 2024 р. 12:26
На Херсонщині пройшло виїзне засідання Уряду26 липня 2024 р. 11:52
На Одещині люди перекрили дорогу після смертельної ДТП26 липня 2024 р. 11:28
Укренерго підтвердило поломку на Південноукраїнській АЕС, а Міненерго назвало це маніпуляцією25 липня 2024 р. 18:29
Черговий гість від Кабміну перевірив на Херсонщині гуманітарні центри та соціальний захист населення25 липня 2024 р. 16:32
На Південноукраїнській АЕС призначили нового генерального директора25 липня 2024 р. 15:29
Міністерський десант на Херсонщину: заступник міністра перевірив хід підготовки до зими25 липня 2024 р. 11:15
Стало відомо, скільки працівників забронювали через "Дію" на Одещині25 липня 2024 р. 10:22
На Одещині через спеку побільшало отруйних павуків24 липня 2024 р. 20:28
На закупівлі дизельних генераторів для Миколаївщини викрили змову: що відомо про фірми24 липня 2024 р. 18:19
Українським чоловікам поновили можливість оформляти паспорти за кордоном24 липня 2024 р. 17:59
Міністр ознайомився з будівництвом захисних споруд на енергооб'єктах в Херсоні24 липня 2024 р. 16:45
Перестановки в прикордонному загоні на Одещині: новим керівником став бойовий полковник