01 квітня 2024 р. 21:03
Оновлено! У Миколаєві відкрили притулок для постраждалих від насильства
474
(ФОТО: Миколаївська міська рада)
У Миколаєві відкрили притулок для осіб, які постраждали від домашнього чи гендерно зумовленого насильства.
Про це повідомляє пресслужба Миколаївської міської ради.
На відкритті закладу були присутні заступник міського голови Миколаєва Анатолій Петров, директорка відділу гуманітарного реагування Фонду Народонаселення ООН в Україні Шоко Аракакі, представник UNFPA в Україні Массімо Діана, представники національної поліції та громадських організацій.
(ФОТО: Миколаївська міська рада)
У притулку жертви насильства можуть отримати комплексну соціально-психологічну, медичну та правову допомогу, а також безпечний тимчасовий прихисток на термін від кількох тижнів до трьох місяців.
Тут створили всі умови, щоб ті, хто відчули на собі насилля, могли почуватися комфортно та в безпеці.
Спальні кімнати обладнані зручними ліжками з загальною можливістю одночасного перебування до 17 людей: 12 дорослих та 5 дітей. Три ванні кімнати, одна з яких для осіб з інвалідністю. Пральні та сушильні машини, кухня з необхідною технікою та посудом. Кімната відпочинку з ігровими куточками для дітей.
Фахівці з соціальної роботи працюють у притулку цілодобово і готові надати допомогу постраждалим у будь-який час. Також тут є і штатний психолог.
Цей об'єкт є досить важливим для Миколаєва, тому що на сьогодні психологічно-соціальний стан у родинах значно погіршився і ми частіше спостерігаємо прояви домашнього насилля. Ми підготували кадри, пройшли навчання, співпрацюємо з різними структурами, які дотичні до роботи з домашнім насиллям, і готові приймати людей. Для того, щоб убезпечити життя і здоров'я тих, хто постраждав, ми готові надавати сервісно-соціальні послуги, - сказав заступник міського голови Анатолій Петров.
Адреса притулку не розголошується задля безпеки тих, хто там перебуває.
Аби отримати допомогу та прихисток, необхідно звернутися до: патрульної поліції - 102, мобільних бригад: +38(050)811-45-20; +38(050)533-07-34; +38(086)145-94-52 чи до працівників Центру соціальних служб: (0512)46-37-08, вул. Потьомкінська, 95а.
(ФОТО: Миколаївська міська рада)
Раніше на Миколаївщині створили мережу спеціалізованих сервісів для людей, які постраждали від насильства. Наразі вже працюють три притулки: обласний, у Миколаївській міський територіальній громаді та у Снігурівській міський територіальній громаді.
Нещодавно у Миколаєві підбили підсумки року з протидії домашньому насильству.
11 105 звернень із приводу вчинення домашнього насильства надійшло до підрозділів поліції області впродовж 2023 року. Для запобігання повторних випадків домашнього насильства поліцейські внесли 3367 осіб на профілактичний облік.
За рік майже 600 миколаївців постраждали від домашнього насильства. Мобільною бригадою соціально-психологічної допомоги особами, які постраждали від домашнього насильства та насильства за ознакою статі, здійснено 412 виїздів.
26 липня 2024 р. 21:28
У Миколаєві затвердили об'єкти топонімії, які підлягають перейменуванню26 липня 2024 р. 13:47
Труханов знайшов заміну Світлані Бедрезі, яка була при владі понад 20 років25 липня 2024 р. 22:01
Підготовка до опалювального сезону в Одесі: виконком погодив надання допомоги для ОСББ25 липня 2024 р. 20:32
Міністр повідомив, що Президент України взяв водозабезпечення Миколаєва під особистий контроль25 липня 2024 р. 20:01
На двох пляжах Одеси демонтують літні майданчики25 липня 2024 р. 11:28
Для миколаївських загиблих воїнів збільшили кількість пам'ятників25 липня 2024 р. 10:45
Засідання Одеського виконавчого комітету: що розглянули25 липня 2024 р. 09:58
Чотири громади Миколаївщини отримали від Данії мобільні ЦНАПи24 липня 2024 р. 17:28
У Миколаєві вирішили створити дитячий будинок сімейного типу на базі прийомної сім'ї24 липня 2024 р. 14:28
У Миколаєві призупинили рішення про збільшення тарифів на вивіз сміття24 липня 2024 р. 13:04
Миколаївцям планують надавати грошову допомогу для того, щоб пережити опалювальний сезон24 липня 2024 р. 09:45
Виконком Миколаєва повернув старі тарифи на вивіз сміття та вирішив створити будинок сімейного типу23 липня 2024 р. 13:58
Поточні роботи по стелі на в'їзді в Херсон зроблять дешевше, чим заявлено23 липня 2024 р. 09:58
В Херсоні запланували встановити додаткові джерела електроживлення