12 квітня 2024 р. 10:02
У Миколаєві відбулась акція "Молодь каже наркотикам "НІ"
446
(ФОТО: Миколаївська міська рада)
У Миколаєві управління молодіжної політики міської ради та ГО Наркологічний центр "Друге дихання" провели спільну акцію "Молодь каже наркотикам "НІ".
Про це повідомляє пресслужба Миколаївської міської ради.
Під час заходу активна молодь міста замальовувала номери та назви телеграм каналів, що займаються продажем заборонених речовин. Замість них з'явилися написи: "Все буде Україна", "Мрій", "Кохай".
(ФОТО: Миколаївська міська рада)
За словами керівника ГО "Друге дихання" Анатолія Кухаренка вони часто бачать наслідки вживання наркотиків.
Наша громадська організація досить часто стикається з наслідками вживання заборонених речовин як серед молоді, так і серед старшого покоління жителів Миколаєва. Тож ми розуміємо важливість проведення просвітницьких та превентивних заходів. Від імені нашої організації хочу висловити вдячність молоді міста та управлінню молодіжної політики, які підтримали нашу ініціативу, - сказав він.
Головна мета акції - залучити молоді міста до активних дій у боротьбі з поширенням наркотичних засобів.
Реалізація національної стратегії молодіжної політики передбачає підтримку розвитку молоді у багатьох сферах. Ми вже займаємось психоемоційною та академічною підтримкою молоді, проте не забуваємо і про таку гостру проблему, як зловживання заборонених речовин. Завдяки цій акції ми просвітили молодь щодо наслідків нездорової поведінки, допомогли реалізувати волонтерські якості та, звісно, згуртували молодь міста навколо спільної мети. Наше управління пишається бути причасним до такої важливої соціальної акції, - зазначив начальник управління молодіжної політики Арсен Гаспарян.
До заходу також долучилися представники клубу змішаних бойових мистецтв ММА, патрульної поліції Миколаївської області, а також сектор ювенальної превенції Миколаївського районного управління поліції.
(ФОТО: Миколаївська міська рада)
Також миколаївській молоді нададуть гранти від Bloomberg Philanthropies. У рамках програми Миколаїв отримає 50 000 доларів США мікрогрантів для фінансування низки кліматичних ініціатив під керівництвом молоді.
Днями до Миколаєва з робочим візитом завітала команда дитячого фонду ООН - UNICEF. Під час зустрічі обговорили створення у Миколаєві сучасного молодіжного центру. Цей проєкт на стадії реалізації – наразі там тривають ремонтні робот, які вже добігають кінця.
Нещодавно в Офісі відновлення та розвитку відбулося засідання робочої групи з громадської безпеки та соціальної згуртованості. Було представлено 12 міні-ініціатив, серед яких впровадження проєкту «зеленої кімнати», Еко Миколаїв, Гурток 3-D друку та 3-D моделювання, Допомога Миколаївщині тощо.
26 липня 2024 р. 21:28
У Миколаєві затвердили об'єкти топонімії, які підлягають перейменуванню26 липня 2024 р. 13:47
Труханов знайшов заміну Світлані Бедрезі, яка була при владі понад 20 років25 липня 2024 р. 22:01
Підготовка до опалювального сезону в Одесі: виконком погодив надання допомоги для ОСББ25 липня 2024 р. 20:32
Міністр повідомив, що Президент України взяв водозабезпечення Миколаєва під особистий контроль25 липня 2024 р. 20:01
На двох пляжах Одеси демонтують літні майданчики25 липня 2024 р. 11:28
Для миколаївських загиблих воїнів збільшили кількість пам'ятників25 липня 2024 р. 10:45
Засідання Одеського виконавчого комітету: що розглянули25 липня 2024 р. 09:58
Чотири громади Миколаївщини отримали від Данії мобільні ЦНАПи24 липня 2024 р. 17:28
У Миколаєві вирішили створити дитячий будинок сімейного типу на базі прийомної сім'ї24 липня 2024 р. 14:28
У Миколаєві призупинили рішення про збільшення тарифів на вивіз сміття24 липня 2024 р. 13:04
Миколаївцям планують надавати грошову допомогу для того, щоб пережити опалювальний сезон24 липня 2024 р. 09:45
Виконком Миколаєва повернув старі тарифи на вивіз сміття та вирішив створити будинок сімейного типу23 липня 2024 р. 13:58
Поточні роботи по стелі на в'їзді в Херсон зроблять дешевше, чим заявлено23 липня 2024 р. 09:58
В Херсоні запланували встановити додаткові джерела електроживлення