27 березня 2024 р. 21:13
Оновлено! Миколаївські школярки отримають стипендію на навчання
478
(ФОТО: Миколаївська міська рада)
З нагоди Всесвітнього дня води Mykolaiv Water Hub запустив стипендіальну програму "Дівчата в STEM для Миколаєва" для школярок з Миколаївської, Одеської та Херсонської областей.
Про це повідомляє пресслужба Миколаївської міської ради.
Проєкт розробили спільно з партнерами: Enercity AG, Siemens Foundation, German Water Partnership, Мала Академія Наук та STEM is FEM.
Ця ініціатива спрямована надихнути, підтримати та створити можливості для розвитку дівчат, які обирають освіту в технічних і природничих науках, а кар'єру - в критично важливих сферах: водопостачення, енергетики та сільськогосподарської інфраструктури.
Пропонуючи ці стипендії, ми сподіваємося заохотити більше дівчат обирати STEM-спеціальності та забезпечити їх інструментами, які їм потрібні для успішної реалізації у цих галузях. Ми віримо у силу дівчат та в їхню здатність до інноваційного відродження Миколаєва та Півдня України, - каже Лілія Набоченко, координаторка проєкту в Mykolaiv Water Hub.
Програма "Дівчата в STEM для Миколаєва" надаватиме стипендії на освітні матеріали тричі на рік протягом навчального року. Крім того, школярки матимуть можливість отримати наставництво, інтерактивні лекції та майстер-класи з кар'єрного розвитку, що відповідатимуть їхнім інтересам та цілям у STEM.
Заявки на стипендіальну програму наразі відкриті для дівчат, які вступають чи вже навчаються у STEM-спрямованих дослідницьких проєктах в Малій Академії Наук у Миколаївській, Одеській та Херсонській областях.
Відкритий конкурс заявок на програму буде оголошено 15 квітня цього року. Крайній термін подачі заявок - 22 квітня. Отримувачки стипендії будуть оголошені до 15 травня. Вручення перших стипендій відбудеться 25 травня в Миколаєві.
На Миколаївщині для покращення навчального процесу у рамках проєкту "#100 майстерень" гроші отримають 5 закладів професійно-технічної освіти.
Наприкінці весни розпочнуться масштабні оновлення навчальних приміщень, а в наступному навчальному році в них зможуть здобувати освіту всі охочі.
Пріоритетними напрямками у Миколаєві залишаються відновлення якісного водопостачання та створення безпечних умов для навчання у закладах освіти області.
Діти мають право здобувати якісну освіту, а для цього потрібно обладнати укриття в закладах та забезпечити підвезення дітей автобусами, де це необхідно.
У Миколаєві триває облаштування укриттів у школах. Наявність захисних споруд є однією з головних умов відновлення навчання у форматі офлайн. Підрядник вже виконав підготовчі роботи. Наразі там шпаклюють стіни, приводять до ладу підлогу.
26 липня 2024 р. 21:28
У Миколаєві затвердили об'єкти топонімії, які підлягають перейменуванню26 липня 2024 р. 13:47
Труханов знайшов заміну Світлані Бедрезі, яка була при владі понад 20 років25 липня 2024 р. 22:01
Підготовка до опалювального сезону в Одесі: виконком погодив надання допомоги для ОСББ25 липня 2024 р. 20:32
Міністр повідомив, що Президент України взяв водозабезпечення Миколаєва під особистий контроль25 липня 2024 р. 20:01
На двох пляжах Одеси демонтують літні майданчики25 липня 2024 р. 11:28
Для миколаївських загиблих воїнів збільшили кількість пам'ятників25 липня 2024 р. 10:45
Засідання Одеського виконавчого комітету: що розглянули25 липня 2024 р. 09:58
Чотири громади Миколаївщини отримали від Данії мобільні ЦНАПи24 липня 2024 р. 17:28
У Миколаєві вирішили створити дитячий будинок сімейного типу на базі прийомної сім'ї24 липня 2024 р. 14:28
У Миколаєві призупинили рішення про збільшення тарифів на вивіз сміття24 липня 2024 р. 13:04
Миколаївцям планують надавати грошову допомогу для того, щоб пережити опалювальний сезон24 липня 2024 р. 09:45
Виконком Миколаєва повернув старі тарифи на вивіз сміття та вирішив створити будинок сімейного типу23 липня 2024 р. 13:58
Поточні роботи по стелі на в'їзді в Херсон зроблять дешевше, чим заявлено23 липня 2024 р. 09:58
В Херсоні запланували встановити додаткові джерела електроживлення