30 листопада 2023 р. 17:14
Зеленський у Миколаєві: зустрівся із молоддю міста та підтримав співпрацю із Данією
756
(Фото: Офіс Президента)
29 листопада до Миколаєва з робочою поїздкою завітав Президент України Володимир Зеленський. Він взяв участь у презентації проєктів, що реалізуються в межах патронату Королівства Данія над регіоном та зустрівся із молоддю міста.
Про це пише Миколаївська міська рада.
У презентації також узяли участь Посол Королівства Данія в Україні Оле Егберг Міккельсен, Посол Литовської Республіки Вальдемарас Сарапінас, Посол Азербайджанської Республіки Сеймур Мардалієв, СEO компанії Bright Bird Томас Траст Хейв, керівник представництва Bright Вird в Україні Расмус Ульфельд.
Фото: Офіс Президента
Глава держави взяв участь у презентації офісу Посольства Данії в Миколаєві та представництва данської компанії Bright Bird, яка займається керуванням ризиками та організацією контактів для данських компаній в Україні.
Глава держави відзначив важливість реалізації програм патронату над Миколаївською областю.
Це справді приклад успіху. Програма патронату над цим регіоном, а особливо над тими регіонами, які щодня перебувають під атаками, дуже важлива. Це приклад, який демонструє іншим країнам, що ми можемо зробити. І вони можуть допомогти у відновленні України зараз, не чекаючи глобальних повоєнних планів з відновлення. Тому допомагайте Україні, бо наша країна саме зараз живе в боротьбі, – додав Володимир Зеленський.
Президент наголосив, що Україна робитиме все можливе, щоб зберегти інфраструктуру, інституції та безпеку для бізнесу в умовах повномасштабної російської агресії.
Фото: Офіс Президента
Також Володимир Зеленський зустрівся зі студентами трьох миколаївських вишів.
Попри російську війну наша молодь залишається в Україні та здобуває тут вищу освіту. А коли молодь в Україні, це один із найсильніших чинників мотивації, щоб перемогти в цій війні, - розповів Президент про враження від зустрічі.
Раніше Володимир Зеленський заявив, що Україна домовилася з партнерами про отримання військових кораблів для забезпечення безпеки суден у "зерновому коридорі" у Чорному морі, а Одеський регіон буде захищений додатковими системами протиповітряної оборони.
До того ж 20 жовтня на Миколаївщину також завітав Президент України Володимир Зеленський. Він провів нараду з актуальних питань безпеки та життєдіяльності в області та нагородив військових. Президент тоді відвідав госпіталь, у якому проходять лікування поранені українські військові. Він поспілкувався із захисниками та вручив їм нагороди.
26 липня 2024 р. 21:28
У Миколаєві затвердили об'єкти топонімії, які підлягають перейменуванню26 липня 2024 р. 13:47
Труханов знайшов заміну Світлані Бедрезі, яка була при владі понад 20 років25 липня 2024 р. 22:01
Підготовка до опалювального сезону в Одесі: виконком погодив надання допомоги для ОСББ25 липня 2024 р. 20:32
Міністр повідомив, що Президент України взяв водозабезпечення Миколаєва під особистий контроль25 липня 2024 р. 20:01
На двох пляжах Одеси демонтують літні майданчики25 липня 2024 р. 11:28
Для миколаївських загиблих воїнів збільшили кількість пам'ятників25 липня 2024 р. 10:45
Засідання Одеського виконавчого комітету: що розглянули25 липня 2024 р. 09:58
Чотири громади Миколаївщини отримали від Данії мобільні ЦНАПи24 липня 2024 р. 17:28
У Миколаєві вирішили створити дитячий будинок сімейного типу на базі прийомної сім'ї24 липня 2024 р. 14:28
У Миколаєві призупинили рішення про збільшення тарифів на вивіз сміття24 липня 2024 р. 13:04
Миколаївцям планують надавати грошову допомогу для того, щоб пережити опалювальний сезон24 липня 2024 р. 09:45
Виконком Миколаєва повернув старі тарифи на вивіз сміття та вирішив створити будинок сімейного типу23 липня 2024 р. 13:58
Поточні роботи по стелі на в'їзді в Херсон зроблять дешевше, чим заявлено23 липня 2024 р. 09:58
В Херсоні запланували встановити додаткові джерела електроживлення