12 вересня 2023 р. 20:40
Заступник голови Одеської ОВА написав заяву про звільнення
5684
(Фотоколаж: Інтент)
Перебуваючи під слідством відсторонений заступник голови Одеської обласної військової адміністрації Ігор Ткачук написав заяву про звільнення.
Про це повідомив в інтерв‘ю "Суспільне" очільник Одеської ОВА Олег Кіпер.
"Ткачук перебуває під слідством, багато часу був відсторонений від роботи. Ми нарешті добилися від нього заяви про звільнення. Відповідно до закону про призначення нового голови адміністрації, всі заступники мають писати заяви про звільнення. Однак, він постійно ухилявся. Але, врешті-решт, написав, і був звільнений", — розповів Кіпер.
В серпні справу Ткачука, якого підозрюють в отриманні хабаря у розмірі 10 тисяч доларів США, передали до суду.
У березні співробітники Служби безпеки України затримали чиновника.
Як зазначається у матеріалах справи, його обвинувачують у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди в розмірі 5 тисяч доларів від особистого водія за його працевлаштування в автопарк обладміністрації.
Крім того, як стверджують слідчі, водій якось розповів своєму начальнику, що його мати, яка є фізичною особою-підприємцем, має проблему з розглядом судової справи в Господарському суді Одеської області за позовом заступника керівника Одеської обласної прокуратури щодо визнання договору оренди недійсним та повернення орендованої нерухомості до державної власності.
Тоді заступник голови ОВА й вирішив, за даними слідчих, отримати від свого водія хабар за вплив на суддів. Для цього він попросив допомоги у свого знайомого депутата Одеської районної ради, який дружить із головою Господарського суду Одеської області та деякими суддями вказаного суду.
Після цього, 14 лютого 2023 року заступник голови ОВА в присутності водія телефоном запитав у депутата чи зможе останній вплинути на рішення суддів й той погодився.
Тоді депутат та посадовець доручили водієві відправити їм всі необхідні документи та інформацію стосовно господарської справи на мобільний додаток WhatsApp. Після чого водія запевнили, що вже почали домовлятися із суддями, але треба заплатити 5 тисяч доларів США.
Водій погодився. Депутат районної ради спочатку залучив як посередника свого помічника на громадських засадах. Той хотів залучити ще одного посередника, але водій відмовився й помічник домовився з ним про особисту зустріч.
Але зрештою депутат вирішив змінити посередника й відправити на зустріч із водієм свого адвоката, який й забрав в того гроші.
Це сталося 6 березня й того ж дня Ігоря Ткачука затримали.
Ігор Ткачук обіймав посаду заступника голови ОВА з жовтня 2022 року. Окрім цього він є депутатом Одеської районної ради.
До призначення чиновник вже обіймав посади в Державній адміністрації. У 2005-2015 роках він пройшов шлях кар'єрними сходами від консультанта організаційного відділу апарату Одеської обласної державної адміністрації до заступника керівника апарату ОДА та начальника відділу організаційної роботи апарату.
У 2017 році повернувся в ОДА на посаду начальника відділу протоколу апарату Одеської обласної державної адміністрації потім сів у крісло заступника голови адміністрації та керівника апарату.
Посаду керівника апарату ОДА він посідав до 2020 року після чого працював помічником народного депутата, президентом благодійного фонду, а у 2022 році вісім місяців виконував обов’язки заступника директора державного підприємства "Морський торговельний порт "Чорноморськ" з загальних питань аж до жовтня.
26 липня 2024 р. 21:28
У Миколаєві затвердили об'єкти топонімії, які підлягають перейменуванню26 липня 2024 р. 13:47
Труханов знайшов заміну Світлані Бедрезі, яка була при владі понад 20 років25 липня 2024 р. 22:01
Підготовка до опалювального сезону в Одесі: виконком погодив надання допомоги для ОСББ25 липня 2024 р. 20:32
Міністр повідомив, що Президент України взяв водозабезпечення Миколаєва під особистий контроль25 липня 2024 р. 20:01
На двох пляжах Одеси демонтують літні майданчики25 липня 2024 р. 11:28
Для миколаївських загиблих воїнів збільшили кількість пам'ятників25 липня 2024 р. 10:45
Засідання Одеського виконавчого комітету: що розглянули25 липня 2024 р. 09:58
Чотири громади Миколаївщини отримали від Данії мобільні ЦНАПи24 липня 2024 р. 17:28
У Миколаєві вирішили створити дитячий будинок сімейного типу на базі прийомної сім'ї24 липня 2024 р. 14:28
У Миколаєві призупинили рішення про збільшення тарифів на вивіз сміття24 липня 2024 р. 13:04
Миколаївцям планують надавати грошову допомогу для того, щоб пережити опалювальний сезон24 липня 2024 р. 09:45
Виконком Миколаєва повернув старі тарифи на вивіз сміття та вирішив створити будинок сімейного типу23 липня 2024 р. 13:58
Поточні роботи по стелі на в'їзді в Херсон зроблять дешевше, чим заявлено23 липня 2024 р. 09:58
В Херсоні запланували встановити додаткові джерела електроживлення