26 лютого 2023 р. 17:44
Мешканцям села Ренійської громади запропонували кандидатуру нового старости
1794
(Фотоколлаж: Інтент)
Комісія з проведення громадського обговорення кандидатури старости Долинського старостинського округу Ренійської міської територіальної громади Одеської області закликала мешканців громади взяти участь у громадському обговоренні кандидатури на цю посаду.
Як повідомляється на сайті Ренійської міської ради наразі розглядається одна кандидатура.
Йдеться про діловода відділу організаційно-кадрової роботи апарату виконавчого комітету Ренійської міської ради Одеської області Тетяну Догу.
Кандидатка народилася в селі у 1994 році.
- З вересня 2010 року по червень 2013 року навчалася в Ізмаїльському технікумі економіки і права
- З вересня 2013 року по червень 2017 року - в Ізмаїльському інституті водного транспорту
Потім менш як рік працювала продавцем, а згодом влаштувалася на посаду діловода Долинської сільської ради Ренійського району Одеської області де пропрацювала з серпня 2018 року й до лютого 2021 року.
У лютому 2021 року обійняла аналогічну посаду у відділі організаційно-кадрової роботи апарату виконавчого комітету Ренійської міської ради, де працює й наразі.
Тетяна Дога вільно володіє молдавською та українською мовами. Англійською читає та перекладає зі словником.
Її кандидатуру вніс на розгляд громади Ренійський міський голова Ігор Плєхов.
Громадське обговорення кандидатури Тетяни Доги на посаду старости Долинського старостинського округу проводитиметься шляхом опитування та зібрання підписних листів на підтримку запропонованого кандидата з відвідуванням місць проживання мешканців села Долинське у період з 27 лютого 2023 року по 14 березня 2023 року.
Попередній староста цього села Валентин Салі звільнився з посади за власним бажанням на прикінці січня 2023 року через фінансові питання.
Тоді під час позачергової сесії Ренійської міської ради міський голова Ігор Плєхов наголосив, що наразі виконавчий комітет Ренійської міської ради потерпає від дефіциту кадрів.
Річ у тім, що після повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну, активізувалася робота Ренійського порту. За словами міського голови, зараз портовики зайняті перевалкою зерна тож люди в порту заробляють до 3 тисяч гривень на день.
Через це заробітна плата, яку пропонує виконком - 10-15 тисяч гривень, та яка раніше вважалася у Рені високою, вже не так зацікавлює, фахівців. Вони йдуть у портову галузь, де можуть заробляти втричі більше.
Ігор Плєхов й раніше неодноразово заявляв про існування проблеми з підбором кадрів для виконавчого комітету міськради й однією з причин називав саме розмір заробітної плати, запропонованої потенційним кандидатам.
Ренійський порт для міста Рені є містоформувальним підприємством. На піку його потужності обсяг вантажів, що перероблялиься в порту на рік, становив понад 10 мільйонів тонн.
Більшість жителів Рені та багато жителів сусідніх сіл, так чи інакше, були пов'язані з його роботою. На кошти порту в місті були побудовані дитячі садки, спорткомплекс, комплекс будівель профілакторію, що нині використовується як база №2 Ренійської міської лікарні, багатоквартирні будинки.
Після розпаду срср, через порушення господарських зв'язків і розрив логістичних ланцюжків, обсяг вантажів, що перевантажуються в порту, почав неухильно скорочуватися. Відповідно погіршувався і фінансовий стан підприємства. До 2020 року воно накопичило багато десятків мільйонів боргів із заробітної плати та податків. Тільки бюджету міста борг із плати на землю склав 60 мільйонів гривень.
Ситуація на краще почала змінюватися у 2021 році після призначення нового начальника порту. Почалося погашення боргів із зарплати та відповідних нарахувань. Різке покращення настало після 24 лютого 2022 року. У перші місяці російської агресії дунайські порти залишилися практично єдиними у своїй галузі, які пов'язують Україну з рештою світу. У Ренійському порту багаторазово збільшився обсяг роботи і, відповідно, обсяг доходів. Наприклад, до кінця року підприємство повністю погасило свій борг щодо плати за землю перед міською скарбницею.
26 липня 2024 р. 21:28
У Миколаєві затвердили об'єкти топонімії, які підлягають перейменуванню26 липня 2024 р. 13:47
Труханов знайшов заміну Світлані Бедрезі, яка була при владі понад 20 років25 липня 2024 р. 22:01
Підготовка до опалювального сезону в Одесі: виконком погодив надання допомоги для ОСББ25 липня 2024 р. 20:32
Міністр повідомив, що Президент України взяв водозабезпечення Миколаєва під особистий контроль25 липня 2024 р. 20:01
На двох пляжах Одеси демонтують літні майданчики25 липня 2024 р. 11:28
Для миколаївських загиблих воїнів збільшили кількість пам'ятників25 липня 2024 р. 10:45
Засідання Одеського виконавчого комітету: що розглянули25 липня 2024 р. 09:58
Чотири громади Миколаївщини отримали від Данії мобільні ЦНАПи24 липня 2024 р. 17:28
У Миколаєві вирішили створити дитячий будинок сімейного типу на базі прийомної сім'ї24 липня 2024 р. 14:28
У Миколаєві призупинили рішення про збільшення тарифів на вивіз сміття24 липня 2024 р. 13:04
Миколаївцям планують надавати грошову допомогу для того, щоб пережити опалювальний сезон24 липня 2024 р. 09:45
Виконком Миколаєва повернув старі тарифи на вивіз сміття та вирішив створити будинок сімейного типу23 липня 2024 р. 13:58
Поточні роботи по стелі на в'їзді в Херсон зроблять дешевше, чим заявлено23 липня 2024 р. 09:58
В Херсоні запланували встановити додаткові джерела електроживлення