28 листопада 2023 р. 17:15
Через борги не подавали тепло у будинки: у Миколаєві засудили дії балансоутримувача
837
(Фото: porady.org)
У Миколаєві мешканців житлового будинку за адресою вулиця Галини Петрової, 2 могли цього опалювального сезону залишитися без тепла, попри те, що комунальне підприємство "Миколаївоблтеплоенерго" подало теплоносій до будинку ще 14 листопада.
Про це повідомили у Миколаївській міській раді.
Як повідомили на підприємстві, голова ОСББ "Дорожник" Володимир Кондратюк навмисне не приймав теплоносій, щоб "стимулювати" людей сплатити заборгованість перед балансоутримувачем.
Коли все ж було прийнято рішення про пуск тепла, виявилося, що внутрішньобудинкова система опалення та мережі, які знаходяться на балансі ОСББ, абсолютно не готові до роботи в опалювальний сезон. Щобільше, акту готовності будинку немає, жодних робіт ОСББ теплопостачальнику пред'явлено не було, - йдеться в повідомленні.
Пізніше керівництво ОСББ вимагало в "Миколаївоблтеплоенерго" "терміново виконати ремонтні роботи" на мережах, до яких підприємство не має жодного відношення, оскільки це зона відповідальності балансоутримувача.
"Миколаївоблтеплоенерго" провело ремонтні роботи, аби у квартирах містян було тепло. Але на підприємстві наголошують: така безвідповідальність у підготовці до опалювального періоду з боку балансоутримувачів може загрожувати холодом у квартирах впродовж всього опалювального періоду.
Раніше Департамент ЖКГ звернувся з попередженням до ОСББ та керівних компаній. Якщо теплоносій надходить до будинку, а організація, яка надає житлові послуги, не прийняла його, буде вжито заходів адміністративного характеру. Зокрема, буде складено акти щодо притягнення до відповідальності за порушення у сфері прав споживачів. Спочатку порушникам загрожує попередження, а далі — штраф.
Так, 26 листопада ми інформували, що на Миколаївській ТЕЦ у рамках підготовки до опалювального сезону 2023 - 2024 провели капітальний ремонт теплових мереж, під час якого було замінено понад 1,5 км труб. При цьому за попередній період 4 роки капітальний ремонт теплових мереж взагалі не відбувався.
Також 23 листопада ми писали, що у Миколаєві в деякі будинки не подавали тепло в мережі, щоб змусити людей заплатити борги за попередні періоди. У департаменті ЖКГ міської ради закликали якомога швидше відпрацювати звернення мешканців щодо відсутності тепла в оселях.
Відомо, що 14 листопада, згідно з рішенням виконавчого комітету міської ради, розпочався опалювальний сезон. Впродовж 10 діб буде здійснено пуск котелень для подачі тепла споживачам усіх форм власності.
26 липня 2024 р. 21:28
У Миколаєві затвердили об'єкти топонімії, які підлягають перейменуванню26 липня 2024 р. 13:47
Труханов знайшов заміну Світлані Бедрезі, яка була при владі понад 20 років25 липня 2024 р. 22:01
Підготовка до опалювального сезону в Одесі: виконком погодив надання допомоги для ОСББ25 липня 2024 р. 20:32
Міністр повідомив, що Президент України взяв водозабезпечення Миколаєва під особистий контроль25 липня 2024 р. 20:01
На двох пляжах Одеси демонтують літні майданчики25 липня 2024 р. 11:28
Для миколаївських загиблих воїнів збільшили кількість пам'ятників25 липня 2024 р. 10:45
Засідання Одеського виконавчого комітету: що розглянули25 липня 2024 р. 09:58
Чотири громади Миколаївщини отримали від Данії мобільні ЦНАПи24 липня 2024 р. 17:28
У Миколаєві вирішили створити дитячий будинок сімейного типу на базі прийомної сім'ї24 липня 2024 р. 14:28
У Миколаєві призупинили рішення про збільшення тарифів на вивіз сміття24 липня 2024 р. 13:04
Миколаївцям планують надавати грошову допомогу для того, щоб пережити опалювальний сезон24 липня 2024 р. 09:45
Виконком Миколаєва повернув старі тарифи на вивіз сміття та вирішив створити будинок сімейного типу23 липня 2024 р. 13:58
Поточні роботи по стелі на в'їзді в Херсон зроблять дешевше, чим заявлено23 липня 2024 р. 09:58
В Херсоні запланували встановити додаткові джерела електроживлення