08 квітня 2020 р. 18:26
Роздільнянські депутати провели засідання на стадіоні
1265
Пленарне засідання депутатів Роздільнянської районної ради відбулося 8 квітня на стадіоні, що пов’язано з умовами діяльності у надзвичайній ситуації у зв’язку з карантином. У ньому взяли участь 23 із 34 депутатів.
У порядку денному було лише 12 питань, які стосувалися змін у районному бюджеті та районних програмах, пов’язаних з виділенням коштів на захисні костюми та маски, на допомогу районній лікарні.
Перед депутатами виступив головний лікар Центральної районної лікарні Дмитро Кущенко, який відповів депутатам на питання про експрес-тести: було отримано всього 50, використано 12. Наголосив на тому, що вони малоінформативні, і все одно треба матеріали для дослідження відправляти в одеську лабораторію. Також він розповів, що зараз звільняються місця в інфекційному відділенні і повністю вивільняється відділення дитяче, яке має окремий вхід – там будуть розміщуватися хворі з короновірусом у разі потреби. Та цілком проблеми це не вирішує, сказав головлікар, апаратів для вентиляції легенів лише три, тобто – для трьох важкохворих, тому у разі збільшення хворих рятувати просто не буде чим.
Також Дмитро Кущенко доповів про отриману допомогу від «Корпорації монстрів», яку завезли вихідними, особливо цінні захисні костюми для лікарів, які у разі інтенсивного використання потрібно змінювати кожні 4 години.
Слід зазначити, що депутати особливо не переймалися карантинними обмеженнями: до початку засідання стояли групою, йшли до стадіону теж групами, а не на відстані 1,5 м, поліція за цим спостерігала здаля, зауважень не робили. Така ж ситуація у місті — натовп людей біля банкомату, біля банку, серед базару, всі вільно спілкуються і лише 30-40% в масках.
26 липня 2024 р. 21:28
У Миколаєві затвердили об'єкти топонімії, які підлягають перейменуванню26 липня 2024 р. 13:47
Труханов знайшов заміну Світлані Бедрезі, яка була при владі понад 20 років25 липня 2024 р. 22:01
Підготовка до опалювального сезону в Одесі: виконком погодив надання допомоги для ОСББ25 липня 2024 р. 20:32
Міністр повідомив, що Президент України взяв водозабезпечення Миколаєва під особистий контроль25 липня 2024 р. 20:01
На двох пляжах Одеси демонтують літні майданчики25 липня 2024 р. 11:28
Для миколаївських загиблих воїнів збільшили кількість пам'ятників25 липня 2024 р. 10:45
Засідання Одеського виконавчого комітету: що розглянули25 липня 2024 р. 09:58
Чотири громади Миколаївщини отримали від Данії мобільні ЦНАПи24 липня 2024 р. 17:28
У Миколаєві вирішили створити дитячий будинок сімейного типу на базі прийомної сім'ї24 липня 2024 р. 14:28
У Миколаєві призупинили рішення про збільшення тарифів на вивіз сміття24 липня 2024 р. 13:04
Миколаївцям планують надавати грошову допомогу для того, щоб пережити опалювальний сезон24 липня 2024 р. 09:45
Виконком Миколаєва повернув старі тарифи на вивіз сміття та вирішив створити будинок сімейного типу23 липня 2024 р. 13:58
Поточні роботи по стелі на в'їзді в Херсон зроблять дешевше, чим заявлено23 липня 2024 р. 09:58
В Херсоні запланували встановити додаткові джерела електроживлення