26 березня 2024 р. 20:15
Житель Миколаївщині викрав майже 400 тисяч з картки військового
993
(Фото: Слово і діло)
Житель Казанки Баштанського району заволодів банківською карткою знайомого, на яку той отримував виплати за сина-військового, який вважається зниклим безвісти. За вироком суду шахраю призначено позбавлення волі.
Про це повідомили у Миколаївській обласній прокуратурі.
Прокурори в суді довели, що 37-річний житель Казанківської територіальної громади викрав банківську карту свого знайомого, який отримував виплати у зв’язку із безвісним зникненням сина-військового. Надалі він зловживаючи довірою чоловіка, отримав доступ до його мобільного банкінгу, викрав із банківського рахунку грошові кошти в сумі 367 тисяч гривень.
На суді обвинувачений визнав свою провину у вчиненні злочину. Його судили за декількома статтями, зокрема, за фактом крадіжки в умовах воєнного стану, несанкціонованому втручанні в роботу інформаційних комунікаційних, викраденні документів та легалізації (відмиванні) майна, одержаного злочинним шляхом.
Суд призначив йому покарання у вигляді шести років і шести місяців позбавлення волі. Крім того, він позбавлений права займатися фінансово-банківською діяльністю на строк два роки, а його майно буде конфісковано.
Зазначимо, що вирок суду ще не набув законної сили й може бути оскаржений.
Раніше на Миколаївщині суд визнав винним військового, якого спочатку виявили п’яним під час несення служби, а потім він самовільно залишив частину. Йому призначене покарання у вигляді п’яти років позбавлення волі.
В Одесі судили чоловіка, який працює маляром. За хабар у 20 тисяч доларів він обіцяв громадянину отримати документ про непридатність до військової служби.
Також суд виніс заочний вирок військовослужбовиці 57-ї окремої мотопіхотної бригади оперативного командування "Південь" Наталії Лисицькій, у пособництві державі-агресору.
25 липня 2024 р. 17:25
Вбивство дитини в Лощинівці: процес апеляції офіційно розпочався05 липня 2024 р. 20:02
Президент України призначив 10 суддів на Миколаївщині05 липня 2024 р. 19:02
Верховний суд поставив крапку у справі ексвласника Імексбанку Клімова28 травня 2024 р. 15:59
Жінка з Миколаєва виграла суд проти рф на понад 5 мільйонів25 травня 2024 р. 12:33
Оборудки на Миколаївщині: землі заказника віддали для сільгосппотреб18 травня 2024 р. 20:32
На Миколаївщині запрацювали три нових поліцейських станції18 травня 2024 р. 09:12
"Прибув у колонію": стало відоме місце утримання політбранця Сергія Цигіпи з Херсонщини15 травня 2024 р. 11:32
Справа заволодіння аеропортом "Одеса": Костусєв намагався оскаржити угоду14 травня 2024 р. 22:17
У Миколаєві подали до суду на забудовника: деталі справи13 травня 2024 р. 09:31
Окупанти на ТОТ відбирають житло в українців10 травня 2024 р. 13:25
Одеський суд остаточно вирішив долю колаборанта Сальдо08 травня 2024 р. 11:02
Криміналісти провели практичне заняття для майбутніх миколаївських юристів30 квітня 2024 р. 18:56
Обмеження консульських послуг українцям за кордоном є втручанням в права громадянина, - адвокат30 квітня 2024 р. 17:54
Оновлено! Мобілізаційний закон та консульські послуги: Інтент.Інсайт з юристом