22 лютого 2024 р. 21:56
На Одещині поліція затримала 16-річну дівчину та юнака: загрожує кримінальна відповідальність
72578
(Фото: Нацполіція в Одеській області)
Правоохоронці викрили на крадіжках 16-річну дівчину та 15-річного хлопця. Обидва випадки зафіксували в Березівському районі. Юнакам вже повідомили про підозру.
Про це проінформували у Нацполіції в Одеській області.
Як розповіли у пресслужбі, дівчина з Коноплянської сільської громади обікрала магазин у центрі Березівки. Юна особа взяла з полиць доглядові засоби, біжутерію та аксесуари для телефону, склала все в пакет та вийшла, не заплативши. Через годину повернулася і викрала ще косметику та колонку для телефону. Загальна сума збитку, завданого нею власнику крамниці, склала майже 1,5 тисячі гривень. Того ж дня поліцейські викрили правопорушницю і вилучили у неї все викрадене майно, яке повернули в торговельний заклад. Дівчина пояснила, що вдалася до крадіжки через спокусу мати ці речі.
Другим правопорушником, за словами поліцейських, виявився юнак з Березівського району, якого вже викривали у злочинах. Ба більше, в суді на розгляді відносно нього знаходиться обвинувальний акт за декілька крадіжок. Проте належних висновків хлопець не зробив і обікрав будинок односелиці.
"Знаючи, що жінка в ньому не проживає, а лише зрідка навідується, зловмисник розбив камінням вікно, проник до спальної кімнати й викрав Wi-Fi-роутер вартістю 900 гривень", - розповіли у пресслужбі.
Поліцейські того ж дня викрили правопорушника, і він видав їм викрадене майно, яке повернули власниці.
Правоохоронці, зібравши достатньо доказів, повідомили фігурантам про підозру, Зокрема юнаку загрожує кримінальна відповідальність з тюремним ув'язненням від п’яти до восьми років.
Таке явище, як дитячі крадіжки відбувається не рідко. На початку лютого У Великодолинській селищній громаді поліцейські затримали групу неповнолітніх, які обкрадали магазини на місцевому ринку. Обвинувальні акти та адміністративні матеріали поліцейські до суду.
Раніше в Одесі правоохоронці викрили юнака, який розфарбував вхідні двері до офісу однієї з громад. Школяру загрожує кримінальна відповідальність за ознаками хуліганства.
26 липня 2024 р. 19:58
Продавець зброї з Херсонщини опинився під вартою26 липня 2024 р. 13:01
В Одесі судитимуть медиків за фальшиві діагнози25 липня 2024 р. 19:32
Миколаївська прокуратура подала до суду через невиконаний ремонт дитячого укриття25 липня 2024 р. 17:58
Працівників Держкадастру на Миколаївщині звинуватили у зловживанні службовим становищем24 липня 2024 р. 22:01
Антимонопольниця з Одеси попалася на хабарі у 10 тисяч доларів24 липня 2024 р. 13:45
Колишній журналіст "плюсів" намагався зірвати мобілізацію: його група діяла і в Одесі23 липня 2024 р. 21:38
Двох іноземців-шпигунів на Одещині засудили до восьми років в'язниці23 липня 2024 р. 14:27
На Миколаївщині викрили схему продажу автівок для ЗСУ23 липня 2024 р. 11:52
Полював на релейні шафи: в Одесі затримали можливого агента фсб22 липня 2024 р. 16:21
"Наймасштабніша мережа": правоохоронці затримали наркодилерів у дев'ятьох областях22 липня 2024 р. 15:46
Голову сільради запідозрили у розкраданні коштів на відновлення курорту в Одеській області22 липня 2024 р. 15:03
Слідчі встановили російського ката, який знущався з людей на окупованій Миколаївщині22 липня 2024 р. 13:21
Поліцейські затримали одесита за підозрою в організації виїзду чоловіків за кордон22 липня 2024 р. 12:58
СБУ затримала агентку фсб, яка наводила ракетні удари по місту Миколаївщини