Виставка "Terra majoris. Земля предків Алли Крикун"
В Літньому театрі Міського саду відкрита виставка "Земля предків" Алли Крикун, присвячена пам'яті одеської художниці, яка померла наприкінці минулого року.
"Пам'ять про Аллу Крикун - чиста і добра, як і сам її чудовий художній Всесвіт, щиро залишений усім нам, як послання. Зокрема, на виставці представлені роботи з приватних колекцій одеситів, які цінували творчість Алли Михайлівни", - розповіла куратор проєкту Олена Павлова.
Природа - одна з улюблених тем у творчості Алли Крикун. У звичайному житті вона обожнювала котів та собак, любила рибалити й розповідати про свої походи на море. Майстер часто вибирала героями своїх творів птахів і тварин, часом наділяла персонажів людськими якостями. Назва виставки теж не випадкова, у своїх роботах Алла Крикун намагалася передати зв'язок з нашим корінням, з українським національним характером, - розповідають організатори.
Виставка відкрита в галереї "#ARTODESA" (Літній театр Міського саду) до середини лютого.
29 листопада 09:00 - 29 листопада 13:00
19 липня 16:00 - 02 серпня 17:00
27 липня 15:00 - 27 липня 17:00
30 липня 11:00 - 30 липня 14:00