Вечір пам'яті Анатолія Мисечка
Вечір пам'яті Анатолія Мисечка відбудеться 21 лютого о 15:00 в бібліотеці Грушевського (вул. Троїцька, 49/51).
Історика, кандидата історичних наук, доцента кафедри історії України Одеського національного університету імені І.І. Мечникова, активного громадського діяча Анатолія Івановича Мисечка (1965-2017) називали "залюбленим в українство".
Лейтмотивом наукової діяльності Анатолія Івановича стала тема просвітництва, дослідження ролі одеської інтелігенції в просвітницькому русі на початку ХХ ст. Невтомний популяризатор української національної ідеї, Анатолій Мисечко виступав з численними лекціями в громадських, державних, наукових та освітніх установах. Його фахові та емоційно наповнені виступи завжди сприймалися студентами та поціновувачами української історії з глибокою зацікавленістю. Разом з родиною, друзями, колегами та сподвижниками Анатолія Мисечка згадаємо багатогранність особистості історика, патріота, Людини, - розповідають організатори.
29 листопада 09:00 - 29 листопада 13:00
19 липня 16:00 - 02 серпня 17:00
27 липня 15:00 - 27 липня 17:00
30 липня 11:00 - 30 липня 14:00