Календар ЄВРО-2024: розклад, дати, місце проведення

Чемпіонат Європи 2024 року з футболу триватиме з 14 червня до 14 липня в Німеччині. У ньому братимуть участь 24 команди. Збірна України потрапила до групи Е (разом із Бельгією, Румунією та Словаччиною) після того, як у фіналі плей-оф відбору у Вроцлаві переграла збірну Ісландії (2:1).

Груповий етап

Група А

Швейцарія, Угорщина, Шотландія, Німеччина.

14 червня Німеччина — Шотландія. "Арена Мюнхен". Мюнхен. 22:00

15 червня Угорщина — Швейцарія. "Штадіон Кельн". Кельн. 16:00

19 червня Німеччина — Угорщина. "Арена Штутгарт". Штутгарт. 19:00

19 червня Шотландія — Швейцарія. "Штадіон Кельн". Кельн. 22:00

23 червня Швейцарія — Німеччина. "Франкфурт Штадіон". Франкфурт-на-Майні. 22:00

23 червня Шотландія — Угорщина. "Арена Штутгарт". Штутгарт. 22:00

Група В

Албанія, Італія, Хорватія, Іспанія.

15 червня Іспанія — Хорватія. "Олімпіаштадіон". Берлін. 19:00

15 червня Італія — Албанія. "BVB-Штадіон". Дортмунд. 22:00

19 червня Хорватія — Албанія. "Фолькспаркштадіон". Гамбург. 16:00

20 червня Іспанія — Італія. "Арена АуфШальке". Гельзенкірхен. 22:00

24 червня Албанія — Іспанія. "Дюссельдорф Арена". Дюссельдорф. 22:00

24 червня Хорватія — Італія. "РБ Арена". Лейпциг. 22:00

Група С

Англія, Сербія, Данія, Словенія.

16 червня Словенія — Данія. "Арена Штутгарт". Штутгарт. 19:00

16 червня Сербія — Англія. "Арена АуфШальке". Гельзенкірхен. 22:00

20 червня Словенія — Сербія. "Арена Мюнхен". Мюнхен. 16:00

20 червня Данія — Англія. "Франкфурт Штадіон". Франкфурт-на-Майні. 19:00

25 червня Англія — Словенія. "Штадіон Кельн". Кельн. 22:00

25 червня Данія — Сербія. "Арена Мюнхен". Мюнхен. 22:00

Група D

Польща, Нідерланди, Австрія, Франція.

16 червня Польща — Нідерланди. "Фолькспаркштадіон". Гамбург. 16:00

17 червня Австрія — Франція. "Дюссельдорф Арена". Дюссельдорф. 22:00

21 червня Польща — Австрія. "Олімпіаштадіон". Берлін. 19:00

21 червня Нідерланди — Франція. "РБ Арена". Лейпциг. 22:00

25 червня Нідерланди — Австрія. "Олімпіаштадіон". Берлін. 19:00

25 червня Франція — Польща. "BVB-Штадіон". Дортмунд. 19:00

Група Е

Бельгія, Словаччина, Румунія, Україна.

17 червня Румунія — Україна. "Арена Мюнхен". Мюнхен. 16:00

17 червня Бельгія — Словаччина. "Франкфурт Штадіон". Франкфурт-на-Майні. 19:00

21 червня Словаччина — Україна. "Дюссельдорф Арена". Дюссельдорф. 16:00

22 червня Бельгія — Румунія. "Штадіон Кельн". Кельн. 22:00

26 червня Словаччина — Румунія. "Франкфурт Штадіон". Франкфурт-на-Майні. 19:00

26 червня Україна — Бельгія. "Арена Штутгарт". Штутгарт. 19:00

Група F

Туреччина, Грузія, Португалія, Чехія.

18 червня Туреччина — Грузія. "BVB-Штадіон". Дортмунд.  19:00

18 червня Португалія — Чехія. "РБ Арена". Лейпциг. 22:00

22 червня Грузія — Чехія. "Фолькспаркштадіон". Гамбург. 16:00

22 червня Туреччина — Португалія. "BVB-Штадіон". Дортмунд. 19:00

26 червня Грузія — Португалія. "Арена АуфШальке". Гельзенкірхен. 22:00

26 червня Чехія — Туреччина. "Фолькспаркштадіон". Гамбург. 22:00

1/8 фіналу

29 червня 2A — 2B. "Олімпіаштадіон". Берлін. 19:00

29 червня 1А — 2С. "Штадіон Кельн". Кельн. 22:00

30 червня 1C — 3D/E/F. "Арена АуфШальке". Гельзенкірхен. 19:00

30 червня 1В — 3A/D/E/F. "Штадіон Кельн". Кельн. 22:00

1 липня 2D — 2E. "Дюссельдорф Арена". Дюссельдорф. 19:00

1 липня 1F — 3A/B/C. "Франкфурт Штадіон". Франкфурт-на-Майні. 22:00

2 липня 1E — 3A/B/C/D. "Арена Мюнхен". Мюнхен. 19:00

2 липня 1D — 2F. "РБ Арена". Лейпциг. 22:00

1/4 фіналу

5 липня Переможець матчу 4 — переможець матчу 2. "Арена Штутгарт". Штутгарт. 19:00

5 липня Переможець матчу 5 — переможець матчу 6. "Фолькспаркштадіон". Гамбург. 22:00

6 липня Переможець матчу 3 — переможець матчу 1. "Дюссельдорф Арена". Дюссельдорф. 19:00

6 липня Переможець матчу 7 — переможець матчу 8. "Олімпіаштадіон". Берлін. 22:00

1/2 фіналу

9 липня Переможець матчу 9 — переможець матчу 10. "Арена Мюнхен". Мюнхен. 22:00

10 липня Переможець матчу 11 — переможець матчу 12. "BVB-Штадіон". Дортмунд. 22:00

Фінал

14 липня Переможець матчу 13 — переможець матчу 14. "Олімпіаштадіон". Берлін. 22:00

Час початку матчів - київський.

Поділитися

29 листопада 09:00 - 29 листопада 13:00

12 липня 10:00 - 20 липня 22:00

19 липня 15:00 - 21 липня 22:00

19 липня 16:00 - 02 серпня 17:00