Всеукраїнська акція "Національний тиждень читання"
З 4 до 10 грудня 2023 року проходитиме Всеукраїнська інформаційно-просвітницька тематична акція «Національний тиждень читання».
Мета акції - консолідувати українське суспільство навколо читання як життєвої стратегії.
Цьогоріч гасло акції - "Бути своїми", що означає зв'язок між поколіннями.
Одеситів запрошують долучитися до загальнонаціонального флешмобу. Для цього кожен може розмістити в соціальних мережах дописи/низку дописів (текстові повідомлення, фото- та відеоматеріали), поділившись своїми читацькими вподобаннями (наприклад, опублікувати певний перелік книжок, історію про найулюбленіший літературний твір, міркування про важливість читання).
Організатори акції рекомендують використовувати у соціальних мережах тематичні хештеги #тижденьчитання2023 та #бутисвоїми.
Впродовж акції в закладах культури та освіти міста будуть проведені заходи, спрямовані на промоцію читання: обговорення літературних творів, читання вголос, читацькі клуби, зустрічі з письменниками краю тощо.
Крім того, відбудуться заходи, присвячені 130-річчю від дня народження українського письменника Миколи Хвильового, чия постать є центральною у проведенні тижня читання у 2023 році.
29 листопада 09:00 - 29 листопада 13:00
19 липня 16:00 - 02 серпня 17:00
27 липня 15:00 - 27 липня 17:00
30 липня 11:00 - 30 липня 14:00