Фотовиставка "Не життя, а якийсь сюр"
Фотовиставка Майї Макєєвої "Не життя, а якийсь сюр", що складається з проєкту "Актор невизнаної ролі" та добірки окремих робіт, триватиме з 1 по 15 грудня в Одеському музеї західного і східного мистецтва.
Майя Макєєва - українська фотографка, яка має публікації в українських та іноземних виданнях: "Muse", "Заборона", "Kiosk der Demokratie", "Momo-mag". Учасниця V та VI Міжнародного фестивалю Концептуальної фотографії; II Міжнародного відкритого конкурсу репортажної фотографії; Всеукраїнської художньої виставки "Погляд".
Дослідниця та лекторка з історії фотографії, кураторка міжнародного документального фотопроєкту "Український фотощоденник" в Україні. Організаторка фотопоказів в Одесі, Кракові та Барселоні. Співпрацює зі швейцарським пресагенством IMAGOpress.
На відкритті, 1 грудня о 16:00, буде представлено перфоманс від автора.
29 листопада 09:00 - 29 листопада 13:00
19 липня 16:00 - 02 серпня 17:00
27 липня 15:00 - 27 липня 17:00
30 липня 11:00 - 30 липня 14:00