06 серпня 2024 р. 22:23

Спортсмени Миколаївщини завоювали 9 ліцензій на Паралімпійські ігри 2024

(Фото: Google)

Протягом другого кварталу 2024 року спортсмени Миколаївської області взяли участь у 96 відрядження на змагання різного рівня, що були профінансовані коштом обласного бюджету.

Про це повідомив начальник управління молоді та спорту Миколаївської ОВА Михайло Ніколаєв.

За даними посадовця, 48 з них були присвячені чемпіонатам України в різних вікових категоріях, вісім – чемпіонатам України з неолімпійських видів спорту, а ще три – чемпіонатам України серед ветеранів.

Також було профінансовано сім відряджень на Кубки України, з яких чотири – з олімпійських видів спорту, і три – з неолімпійських. Управління молоді та спорту разом із спортивними федераціями області провели 14 чемпіонатів області з різних видів спорту.

З 28 серпня по 8 вересня 2024 року відбудуться Паралімпійські ігри, і дев'ять спортсменів Миколаївщини вибороли ліцензії для участі в цих престижних змаганнях.

Паралімпійці з Миколаївщини будуть представляти Україну в кількох видах спорту:

"Це досягнення підкреслює силу духу та стійкість наших спортсменів, які, попри всі труднощі, продовжують боротися за високі результати на міжнародній арені. Ми пишаємося їхніми здобутками та бажаємо їм успіхів на Паралімпіаді", - повідомив Ніколаєв.

Збірна України з фехтування на шаблях у складі Ольга Харлан, Аліна Комащук, Олена Кравацька та Юлія Бакастова стали чемпіонками Олімпійських ігор у Парижі в командних змаганнях.

Ярослава Магучіх здобула друге золото для України на Олімпіаді, здолавши висоту 2 метри. Ірина Геращенко приносить бронзу. Австралійка Нікола Оліслагерс стала срібною призеркою ігор.